Kelly's 4in1 Chips, 70 g
A chipsek új generációja
990 Ft 1.100 Ft -10%
(14.143 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Lencse, borsó, bab és rizs
- Egyedülálló ízélmény
- 50%-kal kevesebb zsír
Leírás
A Kelly's vegetáriánus 4in1 chipsei ropogósra sültek, nem zsírban és ízfokozók hozzáadása nélkül készült. Minden ínyenc számára kiemelkedő jelentőségű a nassolás különleges módja, amely 50%-kal kevesebb zsírt tartalmaz, mint a hagyományos burgonya chips. Egészséges falatozás, friss joghurt-uborka ízzel, borsóval, lencsével, babbal és rizzsel!
Összetevők
30 % lencseliszt, repceolaj, kukoricaliszt, feketebab darabok, zöld borsódarabok, fehér rizsdarabok, rizsliszt, borsó keményítő, burgonyakeményítő, kukoricakeményítő, só, édes savópor, cukor, fokhagymapor, hagyma por, élesztő kivonat, petrezselyem, joghurtpor, természetes aroma, fűszer keverék, emulgeálószer (lecitin), uborka kivonat
Allergén információ: Nyomokban glutént és szezámmagot tartalmazhat
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1817 / 434 kj / kcal |
| zsír | 12 g |
| ebből telített zsírsavak | 1,2 g |
| szénhidrát | 63 g |
| ebből cukor | 3,7 g |
| ballasztanyag | 5,3 g |
| fehérje | 15 g |
| só | 1,7 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Kelly Ges.m.b.H., Hermann-Gebauer-Straße 1, 1220, Wien, Ausztria, www.kellys.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Kelly's 4in1 Chips
| 5 csillag | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
2 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék