Jordan Olivenöl Bio balzsamecet - 3 évig érlelt, 250 ml
Természetes ecet adalékanyagok nélkül
5.520 Ft
(22.080 Ft / l, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Ideális vinaigrette öntetekhez
- Kellemes savasság kiegyensúlyozott édességgel
- Nem tartalmaz szulfitokat
Leírás
Ez a 3 évig érlelt bio balzsamecet tökéletes vinaigrette-ekhez, és kellemes édes-savanyú ízt ad salátáknak, előételeknek, húsételeknek, valamint paradicsomos és mozzarellás ételeknek. Előállításához Agiortiko szőlőt használnak. Az ecetet 3 évig érlelik francia tölgyfahordókban.
- Természetes ecet Agiortiko szőlőből
- Szulfitok és egyéb adalékanyagok nélkül
- Aranyérmes az Olymp Awards 2021-en
- Sötétbarna színű
- Kellemesen savanykás íz, kiegyensúlyozott édességgel kombinálva
- Vanília és fűszeres ízekkel
- Enyhén savas, 5%-os
- Gazdag ízvilág, érett piros gyümölcsök jegyekkel a lecsengésben
| Cikkszám: | JO-100230 |
|---|---|
| Tartalom: | 250 ml |
| EAN: | 4260025811661 |
| Gyártói szám: | 100230 |
| Márkák: | Jordan Olivenöl |
| Minőségi pecsét: | EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Tulajdonságok: | Adalékanyagoktól mentes |
Összetevők
szőlő ecet[1]
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
Tápérték
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 599 / 143 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 35,6 g |
| ebből cukor | 32,5 g |
| fehérje | 0,2 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Jordan Olivenöl GmbH, Landwehr 25, 42697, Solingen, Németország, www.jordanolivenoel.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Jordan Olivenöl Bio balzsamecet - 3 évig érlelt
1 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék