Tejpótló vegetáriánus és vegán ételekhez

Szűrés és rendezés

Ár Highlights Márkák Minőségi pecsét Táplálkozás típusa
Szűrés

Tejpótló: 1 - 30 a/az 80 termékből

alpro Growing Kids zabital

alpro Growing Kids zabital, 1 l

  • 3 éves kortól
  • Kalciumforrás
  • Természetesen alacsony zsírtartalmú
1.170 Ft (1.170 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

OATLY Zabital - Barista Edition

OATLY Zabital -​ Barista Edition, 1 l

  • Habos, mint a valódi tej
  • Bármilyen kávéval harmonizál
  • Nem válik szét, szójamentes, kompromisszumok nélkül
1.430 Ft (1.430 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

alpro Protein ital - Natúr

alpro Protein ital -​ Natúr, 1 l

  • Tej- és laktózmentes
  • Gluténmentes és növényi
  • Ballasztanyagokban gazdag
1.170 Ft (1.170 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

OATLY Bio zabital - Original

OATLY Bio zabital -​ Original, 6 x 1 l

  • Kevés összetevő, 100% bio
  • Tej és adalékanyagok nélkül
  • Ideális főzéshez és reggelihez
5.634 Ft 6.738 Ft (939 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

alpro Szójaital - Cukormentes

alpro Szójaital -​ Cukormentes, 1 l

  • Növényi tejalternatíva
  • Édesítőszer nélkül
  • D-vitaminnal
1.050 Ft (1.050 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

alpro Barista - Kókusz

alpro Barista -​ Kókusz, 1 l

  • 100%-ban növényi
  • Ízletes fehérjeforrás
  • Könnyen felhabosítható
1.390 Ft (1.390 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

OATLY Vaníliás zabital

OATLY Vaníliás zabital, 6 x 1 l

  • Krémes, vaníliás ízzel
  • Kalciummal és vitaminokkal
  • 100% növényi alapú és szójamentes
5.634 Ft 6.738 Ft (939 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Barista borsóital

Alnatura Bio Barista borsóital, 1 l

  • Felhabosításhoz és keveréshez
  • Hozzáadott cukor nélkül*
  • Laktóz-, tejfehérje- és gluténmentes
910 Ft (910 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

alpro Barista Soya - Szójaital

alpro Barista Soya -​ Szójaital, 1 l

  • Nagyon jól felhabosítható
  • 100%-ban növényi
  • Gluténmentes és cukorszegény
1.170 Ft (1.170 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Rapunzel Bio Kókusztej

Rapunzel Bio Kókusztej, 400 ml

  • 67% kókuszdió és víz
  • Emulgeálószerek és stabilizátorok nélkül
  • Desszertek, levesek, curryk és egyebek finomításához
1.200 Ft (3.000 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio kesudióital - Natúr

Alnatura Bio kesudióital -​ Natúr, 1 l

  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Tipikus kesudió ízek
  • Laktóz, tejfehérje és glutén nélkül
1.860 Ft (1.860 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio Barista zabital, szójával

Alnatura Bio Barista zabital, szójával, 1 l

  • Édes ízű és tartalmas
  • Habosításhoz és sűrítéshez
  • Hozzáadott cukor*, laktóz és tejfehérje nélkül
950 Ft (950 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Bio rizsital

BIO PRIMO Bio rizsital, Natúr (1 l)

  • Kissé édes ízű
  • Laktóz- és gluténmentes, vegán
  • Hozzáadott cukor nélkül
710 Ft (710 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

alpro Original szójaital

alpro Original szójaital, 1 l

  • Glutén- és laktózmentes
  • B2-, B12- és D-vitaminnal
  • Alacsony telített zsírtartalom
1.050 Ft (1.050 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

OATLY Bio zabital - Original

OATLY Bio zabital -​ Original, 1 l

  • Kevés összetevő, 100% bio
  • Tej nélkül, adalékanyagok nélkül
  • Ideális főzéshez és reggelihez
1.130 Ft (1.130 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

THIS IS NOT M*LK - Növényi és teljes (3,5%)

alpro THIS IS NOT M*LK -​ Növényi és teljes (3,5%), 1 l

  • Zabból készült
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • Kávéhoz, sütéshez és sok máshoz
1.170 Ft (1.170 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

alpro THIS IS NOT M*LK - Csokoládé

alpro THIS IS NOT M*LK -​ Csokoládé, 1 l

  • Vegán tejalternatíva
  • Melegen és hidegen is finom
  • Gluténmentes
1.170 Ft (1.170 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

OATLY Teljes értékű zabital

OATLY Teljes értékű zabital, 6 x 1 l

  • Krémes, 2,8% zsírtartalommal
  • Kávéhoz és még sok máshoz
  • Telített zsírok nélkül
5.634 Ft 6.738 Ft (939 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Bio zabital

BIO PRIMO Bio zabital, Natúr (1 l)

  • Enyhén édes, kevés saját íz
  • Finomítja a kávét, turmixokat, kakaót
  • Főzéshez is
790 Ft (790 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

bioasia Bio Kókuszkrém blokkban

bioasia Bio Kókuszkrém blokkban, 200 g

  • 100 % kókuszdió
  • Intenzív íz
  • Szeletelhető és sokoldalúan használható
1.200 Ft (6.000 Ft / kg)

Szállítás eddig: október 06.

alpro Szója főzőkrém - Cuisine Light

alpro Szója főzőkrém -​ Cuisine Light, 250 ml

  • Laktózmentes
  • Tökéletes íz
  • GMO-mentes szójabab
710 Ft (2.840 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

alpro Szója főzőkrém - Cuisine

alpro Szója főzőkrém -​ Cuisine, 250 ml

  • Laktózmentes főzési hozzávaló
  • Sütésre is alkalmas
  • GMO-mentes szójabab
710 Ft (2.840 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio zab-mandula ital - Natúr

Alnatura Bio zab-​mandula ital -​ Natúr, 1 l

  • Természetesen édes és enyhén diós
  • A kávé, müzli és egyebek finomításához
  • Hozzáadott cukor nélkül, laktózmentes és vegán
1.120 Ft (1.120 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

alpro Mandulaital - Pörkölt

alpro Mandulaital -​ Pörkölt, 1 l

  • 100%-ban növényi
  • Zsírszegény receptúra
  • D-vitaminnal
1.170 Ft (1.170 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Bio szójaital

BIO PRIMO Bio szójaital, Natúr (1 l)

  • Gyengéd íz
  • Vegán, laktóz- és gluténmentes
  • 100%-ban olasz biotermesztés
680 Ft (680 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

bioasia Bio Kókusztej

bioasia Bio Kókusztej, 160 ml

  • Enyhén diós ízű
  • Csodálatosan krémes
  • Laktóz- és gluténmentes
750 Ft (4.688 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

Alnatura Bio szójaital - Vanília

Alnatura Bio szójaital -​ Vanília, 1 l

  • Glutén- és laktózmentes
  • Felhabosításhoz is alkalmas
  • Európai szójabab
1.080 Ft (1.080 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

alpro Kókuszital - Cukormentes

alpro Kókuszital -​ Cukormentes, 1 l

  • 0 g cukor
  • Édesítőszer nélkül
  • 100%-ban növényi
1.390 Ft (1.390 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

alpro Szójaital - Vanília

alpro Szójaital -​ Vanília, 1 l

  • Gluténmentes
  • Laktózmentes
  • B12-vitaminnal
1.170 Ft (1.170 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.

alpro Barista - Zab

alpro Barista -​ Zab, 1 l

  • 100%-ban növényi alapú
  • Hozzáadott cukor nélkül
  • D- és B12-vitamint tartalmaz
1.170 Ft (1.170 Ft / l)

Szállítás eddig: október 06.