Frissítő jegesteák

Szűrés és rendezés

Ár Highlights Márkák Minőségi pecsét
Szűrés

Jegesteák: 8 termék

Rauch Őszibarackos jegestea - Tetra

Rauch Őszibarackos jegestea -​ Tetra, 2 l

  • Őszibarack nektár és fekete tea
  • Szénsavmentes
  • Visszazárható
1.247 Ft 1.390 Ft (624 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Rauch Nativa Tea Tetra Lemon

Rauch Nativa Tea Tetra Lemon, 1 l

  • Valódi főzött zöld teából
  • Szteviol-glikozidokat tartalmaz
  • Szénsavmentes
808 Ft 900 Ft (808 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

MAKAvA Bio Maté citromos jegestea

MAKAvA Bio Maté citromos jegestea, 330 ml

  • Ausztriából származó forrásvízzel
  • Friss, citrusos jegyek
  • 330 ml-es üvegpalack
571 Ft 640 Ft (1.730 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Marry The Berried jegestea

Marry Icetea Marry The Berried jegestea, 330 ml

  • 100% stájer bogyós gyümölcsök
  • Tealevelekből és egész bogyókból készült
  • Frissítő és egyszerűen finom
588 Ft 790 Ft (1.782 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Rauch Citromos jegestea - Tetra

Rauch Citromos jegestea -​ Tetra, 2 l

  • Citromos-friss és finoman fanyar-édes
  • Igazi fekete tea citrommal
  • Szénsavmentes
1.247 Ft 1.390 Ft (624 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio jegestea - Őszibarack-Maracuja

Alnatura Bio jegestea -​ Őszibarack-​Maracuja, 500 ml

  • Kalóriaszegény
  • Egzotikus és gyümölcsös
  • Fekete teából
579 Ft 650 Ft (1.158 Ft / l)

Szállítás eddig: október 07.

Alnatura Bio zöld jegestea - Alma-Citrom

Alnatura Bio zöld jegestea -​ Alma-​Citrom, 1 l

  • Gyümölcsös-friss
  • Könnyed, gyümölcsös édességgel
  • Tökéletes a nyárra
1.084 Ft 1.210 Ft (1.084 Ft / l)

Jelenleg nem elérhető

Alnatura Bio jegestea - Citromfű

Alnatura Bio jegestea -​ Citromfű, 500 ml

  • Kalóriaszegény
  • Zöld tea alapú
  • Tökéletes frissítő ital
579 Ft 650 Ft (1.158 Ft / l)

Szállítás eddig: október 13.