Holle Zöldségválogatás, 190 g

Színes zöldségválaszték kanalas formában

530 Ft

(2.789 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 190 g

raktáron

Kiszállítás október 02., péntek-ig, amennyiben szerda 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • 6 hónapos kortól
  • Só és hozzáadott cukor nélkül
  • Enyhe íz

Gyakran együtt vásárolt a Holle Bio Bébiétel - Burgonya, sütőtök és cukkini (Demeter), 190 g termékkel

Holle Zöldségválogatás, 190 g 530 Ft (2.789 Ft / kg)
Holle Bio Bébiétel - Burgonya, sütőtök és cukkini (Demeter), 190 g 530 Ft (2.789 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.060 Ft
Leírás

A sárgarépa, a burgonya, a paszternák, a póréhagyma és a spenót egyesítésével ez a bio zöldségkészítmény a zöldségeskert legfinomabb ízeit kínálja. Selymes állaga különösen könnyűvé teszi a kanalazást, természetes, enyhe íze pedig mesterséges adalékanyagok és só hozzáadása nélkül is meggyőző. Ideális választás a baba étrendjének lépésről lépésre történő bővítéséhez, illetve egyedi, tartalmas bébikásák gyors elkészítéséhez.

Cikkszám: XDK-HOL-2491471
Tartalom: 190 g
EAN: 7640230491471
Márkák: Holle
Ajánlott életkor: 6 hónapos kortól
Minőségi pecsét: EU Bio-címke
Táplálkozás típusa: Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes
Tárolási útmutató: Hűvös és száraz helyen tárolandó, A nem felmelegített maradék 2 napig tartható el a hűtőben
Tulajdonságok: Gluténmentes, Hozzáadott cukortól mentes, Hozzáadott sótól mentes, Aromaanyag-mentes
Összetevők

45 % sárgarépa[1], víz, 16 % burgonya[1], 8 % póréhagyma[1], 4 % spenót[1], 4 % pasztinák[1]

  1. Demeter/biodinamikus gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 117 / 28 kj / kcal
zsír 0,2 g
  ebből telített zsírsavak 0 g
szénhidrát 4,9 g
  ebből cukor 2,3 g
fehérje 0,7 g
só 0,05 g
Fontos információk a kása felhasználásáról
Elkészítési- és tárolási útmutató
Jogi információk
Felelős élelmiszeripari vállalat: Holle baby food AG, Berner Weg 23, 79539, Lörrach, Németország, www.holle.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Holle Zöldségválogatás

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder