Holle Tiszta körtepüré, 125 g

Szelíd édesség a biokertből

450 Ft

(3.600 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 125 g

Raktáron ettől: október 07.

Miért tart hosszabb ideig?

Miért tart hosszabb ideig? Ez a termék jelenleg nincs raktáron, azonban hamarosan elérhető lesz. Rendeljen most - a terméket a szállítmány megérkezése után azonnal küldeni fogjuk. Megjegyzés bezárása

Kiszállítás október 08., csütörtök-ig

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • 5 hónapos kortól
  • Finoman aromás és enyhe
  • Hozzáadott cukor és aromák nélkül

Gyakran együtt vásárolt a Holle Natúr alma, 125 g termékkel

Holle Tiszta körtepüré, 125 g 450 Ft (3.600 Ft / kg)
Holle Natúr alma, 125 g 450 Ft (3.600 Ft / kg)
Teljes összeg: 900 Ft
Leírás

Ebben az üvegben nincs más, mint finomra pürésített körte, amely lágyan simul a baba szájpadlásához. A mesterséges aromák mellőzése hamisítatlan ízélményt garantál, így a baba megismerheti a gyümölcs valódi karakterét. A gyümölcspüré ideális könnyű kiegészítő egy kiadós étkezés után, gyümölcsös különlegesség a mindennapi zabkásában, vagy egyszerűen frissítő snack az étkezések között.

Cikkszám: XDK-HOL-2956235
Tartalom: 125 g
EAN: 7640104956235
Márkák: Holle
Ajánlott életkor: 5 hónapos kortól
Minőségi pecsét: EU Bio-címke
Táplálkozás típusa: Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes
Tárolási útmutató: Felbontás után hűtve tárolja, és néhány napon belül használja fel, Hűvös és száraz helyen tárolandó
Tulajdonságok: Gluténmentes, Hozzáadott cukortól mentes, Aromaanyag-mentes
Összetevők

100 % körte[1]

  1. Demeter/biodinamikus gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 222 / 53 kj / kcal
zsír 0,2 g
  ebből telített zsírsavak 0 g
szénhidrát 11,3 g
  ebből cukor 9,6 g
fehérje 0,4 g
só 0,03 g
Fontos információk a kása felhasználásáról
Fogyasztási- és tárolási útmutató
Jogi információk
Felelős élelmiszeripari vállalat: Holle baby food AG, Berner Weg 23, 79539, Lörrach, Németország, www.holle.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Holle Tiszta körtepüré

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder