Holle Sárgarépa burgonyával, 190 g

Kíméletes klasszikus a hozzátáplálás kezdetére

530 Ft

(2.789 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 190 g

raktáron

Kiszállítás október 02., péntek-ig, amennyiben szerda 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • 5 hónapos kortól
  • Kiegyensúlyozott receptúra
  • Só és hozzáadott cukor nélkül

Gyakran együtt vásárolt a Holle Bio Bébiétel - Sárgarépa, Burgonya és Marha (Demeter), 190 g termékkel

Holle Sárgarépa burgonyával, 190 g 530 Ft (2.789 Ft / kg)
Holle Bio Bébiétel - Sárgarépa, Burgonya és Marha (Demeter), 190 g 640 Ft (3.368 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.170 Ft
Leírás

A sárgarépa és a burgonya ebben a bio bébiételben a hozzátáplálás időszakának két kedvencét egyesíti. A lágy ízű zöldségkása különösen finomra pürésített, és megbízható kísérő a hozzátáplálás további szakaszában. Kizárólag kiváló minőségű Demeter-alapanyagok felhasználásával készül, amelyek a hamisítatlan ízről és a legmagasabb szintű biominőségről gondoskodnak.

Cikkszám: XDK-HOL-2492294
Tartalom: 190 g
EAN: 7640230492294
Márkák: Holle
Ajánlott életkor: 5 hónapos kortól
Minőségi pecsét: EU Bio-címke
Táplálkozás típusa: Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes
Tárolási útmutató: Felbontás után hűtve tárolja, és néhány napon belül használja fel, Hűvös és száraz helyen tárolandó, A nem felmelegített maradék 2 napig tartható el a hűtőben
Tulajdonságok: Gluténmentes, Hozzáadott cukortól mentes, Hozzáadott sótól mentes, Aromaanyag-mentes
Összetevők

50 % sárgarépa[1], 27 % burgonya[1], víz

  1. Demeter/biodinamikus gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 134 / 32 kj / kcal
zsír 0,1 g
  ebből telített zsírsavak 0 g
szénhidrát 6,1 g
  ebből cukor 2,2 g
fehérje 0,7 g
só 0,06 g
Fontos információk a kása felhasználásáról
Elkészítési- és tárolási útmutató
Jogi információk
Felelős élelmiszeripari vállalat: Holle baby food AG, Berner Weg 23, 79539, Lörrach, Németország, www.holle.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Holle Sárgarépa burgonyával

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder