Holle Bio anyatej-helyettesítő tápszer PRE/1, 200 ml

Ultramagas hőmérsékleten kezelt anyatej-helyettesítő tápszer

940 Ft

(4.700 Ft / l, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 200 ml

raktáron

Kiszállítás október 02., péntek-ig, amennyiben szerda 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Születéstől kezdve
  • Fogyasztásra kész, hidegen vagy melegen
  • 1-es méretű cumifejekkel kompatibilis

Gyakran együtt vásárolt a Holle Bio Bébiétel - Alma és Szilva, 190 g termékkel

Holle Bio anyatej-helyettesítő tápszer PRE/1, 200 ml 940 Ft (4.700 Ft / l)
Holle Bio Bébiétel - Alma és Szilva, 190 g 560 Ft (2.947 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.500 Ft
Leírás

A fogyasztásra kész bio anyatej-helyettesítő tápszer mindig kéznél van, amikor a kisbaba megéhezik. Nincs szükség kimérésre vagy bekeverésre, így a flakon azonnal használatra kész. A szabványos, 1-es méretű cumifejekkel való kompatibilitásnak köszönhetően értékes hely takarítható meg a pelenkázótáskában útközben. A bio tejből készült, modern, pálmaolajmentes receptúra cukortartalmát kizárólag laktóz adja.

Cikkszám: XDK-HOL-184601
Tartalom: 200 ml
EAN: 7640230494489
Márkák: Holle
Ajánlott életkor: 0 hónapos kortól
Minőségi pecsét: EU Bio-címke
Tárolási útmutató: Hűvös és száraz helyen tárolandó
Tulajdonságok: Pálmaolaj-mentes
Összetevők

víz, tejsavó készítmény[1] (demineralizált savópor), tejszín por[1], laktóz[1], növényi olajok[1] (napraforgóolaj[1], repceolaj[1]), sovány tej por[1], galakto-oligoszacharidok[1] (tej[1]), emulgeálószer (lecitin[1] (napraforgó)), kálium-citrát, ortofoszforsav kálciumsói, nátrium-klorid, citromsavak kálcium sói, schizochytrium sp. mikroalgából származó olaj., Mortierella Alpina olaj, kálcium-klorid, L-fenil-alanin, C-vitamin, orto-foszforsav magnézum sói, kolin-klorid, Kaliumhydroxid, nátrium-citrát, savasságot szabályozó (citromsav), L-hisztidin, L-cisztin, L-triptofán, taurin, cink-szulfát, vas-szulfát, E-vitamin, niacin, pantoténsav, rézszulfát, mangán-szulfát, A-vitamin, tiamin, B6-vitamin, kálium-jodid, folsav, nátrium-szelenit, K-vitamin, biotin, D-vitamin, B12-vitamin

  1. biológiai gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 ml
energia tartalom / energia 272 / 65 kj / kcal
zsír 3,3 g
  ebből telített zsírsavak 1,2 g
szénhidrát 7,3 g
  ebből cukor 7,1 g
ballasztanyag 0,21 g
fehérje 1,3 g
só 29 mg
Összetevők
Összetevők / 100 ml
B1-vitamin (tiamin) 0,057 Milligramm
B2-vitamin (riboflavin) 0,18 Milligramm
B3-vitamin (niacin) 0,45 Milligramm
pantoténsav (B5-vitamin) 0,5 Milligramm
B6-vitamin 0,05 Milligramm
Vitamin C 11 Milligramm
D-vitamin 1,5 Microgramm
E-vitamin 1,3 Milligramm
H-vitamin (biotin) 2 Microgramm
K-vitamin 4,7 Microgramm
kálcium 62 Milligramm
klorid 60 Milligramm
vas 0,44 Milligramm
fluorid <0,016 Milligramm
folsav 11 Microgramm
jód 14,5 Microgramm
kálium 68 Milligramm
réz 0,052 Milligramm
magnézium 7,8 Milligramm
mangán 0,032 Milligramm
nátrium 29 Milligramm
foszfor 40 Milligramm
szelén 3,8 Microgramm
cink 0,49 Milligramm
Alfa-linolénsav 0,055 Gramm
ARA 17 Milligramm
Cholin 24 Milligramm
DHA (dokozahexaénsav) 17 Milligramm
folát 18 Microgramm
inozitol 6,5 Milligramm
L-karnitin 2 Milligramm
linolsav 0,4 Gramm
taurin 3,3 Milligramm
Tippek az elkészítéshez
Fontos tudnivalók a felhasználásról
Jogi információk
Felelős élelmiszeripari vállalat: Holle baby food AG, Berner Weg 23, 79539, Lörrach, Németország, www.holle.de

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Holle Bio anyatej-helyettesítő tápszer PRE/1