Alnatura Bio vegán snack - Mild, 30 g

Útközben és napközben

560 Ft

(18.667 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 30 g

Raktáron ettől: október 06.

Miért tart hosszabb ideig?

Miért tart hosszabb ideig? Ez a termék jelenleg nincs raktáron, azonban hamarosan elérhető lesz. Rendeljen most - a terméket a szállítmány megérkezése után azonnal küldeni fogjuk. Megjegyzés bezárása

Kiszállítás október 07., szerda-ig

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • Seitan alapú
  • Enyhén füstölt
  • Hűtés nélkül tárolható

Gyakran együtt vásárolt a Alnatura Bio vegán snack - Paprika, 30 g termékkel

Alnatura Bio vegán snack - Mild, 30 g 560 Ft (18.667 Ft / kg)
Alnatura Bio vegán snack - Paprika, 30 g 560 Ft (18.667 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.120 Ft
Leírás

Ez az Alnatura vegán snack ízletes és aromás alternatíva, ha éhség támad a nap folyamán. A termék fehérjetartalmú seitánból készül, és enyhén füstölt. A snack hűtés nélkül is eltartható, ezért ideális útközbeni fogyasztásra is.

Cikkszám: MM-229857
Tartalom: 30 g
EAN: 40045214
Gyártói szám: 229857
Márkák: Alnatura
Minőségi pecsét: Bio minősítésű, EU- / Nem-EU Bio jelzés
Táplálkozás típusa: Vegán, Vegetáriánus
Nyomokban tartalmazhat: F - szójabab, L - zeller
Tárolási útmutató: Szobahőmérsékleten tárolandó
Összetevők

82 % Seitan[1] (víz, búzafehérje[1]), napraforgóolaj[1], élesztő kivonat[1], só, fűszer[1], hagyma[1], sűrítőszer (szentjánoskenyérmag liszt[1]), paprika kivonat[1], bükkfa füst

  1. biológiai gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 1176 / 281 kj / kcal
zsír 15 g
  ebből telített zsírsavak 1,3 g
szénhidrát 3,7 g
  ebből cukor 0,5 g
ballasztanyag 3,8 g
fehérje 31 g
só 1,7 g
Jogi információk
Felelős élelmiszeripari vállalat: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio vegán snack - Mild

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder