Alnatura Bio baba gyümölcstea, 20 teafilter (40 g)

Gyümölcsös, lágy íz kicsiknek és nagyoknak

990 Ft

(24.750 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 20 teafilter

Raktáron ettől: október 12.

Miért tart hosszabb ideig?

Miért tart hosszabb ideig? Ez a termék jelenleg nincs raktáron, azonban hamarosan elérhető lesz. Rendeljen most - a terméket a szállítmány megérkezése után azonnal küldeni fogjuk. Megjegyzés bezárása

Kiszállítás október 13., kedd-ig

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • 6 hónapos kortól
  • Csipkebogyó és alma alapú
  • Hibiszkusszal és fekete ribizlivel

Gyakran együtt vásárolt a Holle "Blue Bird " Gyümölcspüré - Körtével, almával, áfonyával és zabbal, 100 g termékkel

Alnatura Bio baba gyümölcstea, 20 teafilter (40 g) 990 Ft (24.750 Ft / kg)
Holle "Blue Bird " Gyümölcspüré - Körtével, almával, áfonyával és zabbal, 100 g 450 Ft (4.500 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.440 Ft
Leírás

Az enyhe csipkebogyó- és almaalapnak, valamint a hibiszkusz és a fekete ribizli finom jegyeinek köszönhetően ez a keverék különösen lágy és kiegyensúlyozott ízélményt kínál. Ideális kísérő 6 hónapos kortól és az egész család számára. Ez a gyümölcsös tea télen melegen, a forró nyári napokon pedig hidegen is tökéletes választás.

Cikkszám: MM-245612
Tartalom: 40 g
EAN: 4104420259652
Gyártói szám: 245612
Márkák: Alnatura
Tea: Teafilter
Minőségi pecsét: Bio minősítésű
Táplálkozás típusa: Vegán, Vegetáriánus
Áztatási idő: 10 perc
Tárolási útmutató: Száraz helyen tárolandó
Összetevők

42 % csipkebogyó[1], 37 % alma[1], 7 % hibiszkusz[1], sárgarépa[1], 5 % fekete ribizli[1], cékla[1]

  1. biológiai gazdálkodásból
Fontos információk az egészséges gyermekfogakhoz
Jogi információk
Felelős élelmiszeripari vállalat: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Németország, www.alnatura.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Alnatura Bio baba gyümölcstea

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder