Zotter Schokoladen Biofekt POP "Anyának"
Szerezzen örömöt!
3.910 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Részben alkoholt tartalmaz
- Divatos pralinédoboz
- 8 különböző fajta
- Bio-műanyag betét
Leírás
Divatos pralinédoboz, 8 finom friss csokoládéval töltve, a következő ízekben:
Ízek:
- Gin Endorphin (alkoholos)
- Szívcseresznyés Endorfin
- Maracuja Endorfin
- Málna szerelem praliné
- Fekete ribizli-levendula cserepecske
- Limoncello praliné (alkoholos)
- Karamell bonbon
- Rózsa marcipán praliné
A Zotter a pralinés dobozok betétjéhez bio műanyagot használ, amely nem károsítja a környezetet.
A töltelék változhat (a tételek elérhetőségétől függően).
| Cikkszám: | ZSM-17819 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 9006403082927 |
| Gyártói szám: | 17819 |
| Márkák: | Zotter Schokoladen |
| Minőségi pecsét: | EU- / Nem-EU Bio jelzés, Fair |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - glutén, C - tojás, E - földimogyoró, H - diófélék, N - szezámmag |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Alkoholtartalmú |
Összetevők
nyers nádcukor[1], kakaóvaj[1], kakaómassza[1], marcipán[2] (mandula[2], cukor[2], invert cukorszirup[2]), invert cukorszirup[2], teljes tej por[2], sovány tej por[2], keményítőszirup[2], gin[2], tejszínhab[2], teljes tej[2], limoncello[2], vaj[2], feketeribizli gyümölcslé koncentrátum[2], meggy[2], mandula[2], málna velő[2], maracujalé koncentrátum[2], karamellizált tejpor[2] (sovány tej por[2], cukor[2]), meggy koncentrátum[2], fagyasztva szárított málna[2], édes savópor[2], fagyasztva szárított maracuja[2] (maltodextrin[2], maracujalé koncentrátum[2]), rózsavíz[2], fagyasztva szárított ribizli[2], citromlé koncentrátum[2], fagyasztva szárított meggy[2], sovány tej joghurt por[2], teljes nádcukor[1], méz[2], emulgeálószer (szójalecitin[2]), karamellcukor[2] (karamellizált cukor[2], maltodextrin[2]), kősó, vaníliarúd por[1], citrompor[2] (citromlé koncentrátum[2], kukoricakeményítő[2], cukor[2]), fagyasztva szárított fekete áfonya[2], keserű mandulaolaj[2], kurkuma (Curcuma longa)[2], fahéj[1], levendulaolaj[2], emulgeálószer (napraforgó-lecitin[2]), citromolaj[2], gyömbérpor[2], rózsaszirom[2]
- fair kereskedelemből, fair kereskedelem-rész összesen: 57% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1997 / 477 kj / kcal |
| zsír | 31 g |
| ebből telített zsírsavak | 17 g |
| szénhidrát | 41 g |
| ebből cukor | 37 g |
| fehérje | 5,1 g |
| só | 0,15 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen Biofekt POP "Anyának"
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék