Zotter Schokoladen Bio Zotter Mix "Gratulálunk", 136 g
A sikereket meg kell ünnepelni!
5.830 Ft
(42.868 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 9 csokoládé különlegesség
- Ajándékdobozban
- Alkoholmentes
Leírás
A sikeres vizsgát, az új munkahely elkezdését vagy más eredményeket meg kell ünnepelni!
Ez a finom Zotter Mix ideális arra, hogy elismerjen szeretteinek egy nagyszerű eredményt, vagy hogy megajándékozza saját magát egy siker után.
Átlátszó külső borítású ajándékdobozba csomagolva ez a készlet 9 finom csokoládé különlegességet kínál! A kézzel készített csokoládéktól és a töltött Nashido-tól kezdvea Labooko Mini csokoládékig mindenki találhat magának valót!
Tartalom:
- "Gratulálunk" (kézzel készített csokoládé: ostyás krokant)
- Fehér csokoládé + bogyós gyümölcsök (drunter & drüber Mini)
- Málna + Mandula (drunter & drüber Mini)
- Borsmenta (töltött Nashido)
- Mogyoró (töltött Nashido)
- 75% Guatemala (Labooko Mini)
- Karamell (Labooko Mini)
- 60% Nicaragua (Labooko Mini)
- 72% Panama (Labooko Mini)
Megjegyzés:
A termékek elérhetőségétől függően a tartalom eltérhet - a tartalom változhat!
| Cikkszám: | ZSM-22563 |
|---|---|
| Tartalom: | 136 g |
| EAN: | 2501214387 |
| Gyártói szám: | 22563 |
| Márkák: | Zotter Schokoladen |
| Minőségi pecsét: | EU- / Nem-EU Bio jelzés, Fair |
| Eredet: | Ausztria |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - glutén, C - tojás, E - földimogyoró, F - szójabab, G - tej, H - diófélék, N - szezámmag |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Alkoholmentes |
Összetevők
Szívből gratulálok
nyers nádcukor[1], 19 % mogyoró[1], kakaómassza[1], waffel krokant[2] (búzaliszt[2], cukor[2], vaj[2], sovány tej por[2], árpamaláta kivonat[2], só), kakaóvaj[1], teljes tej por[2], sovány tej por[2], 2 % mogyoróolaj[2], emulgeálószer (szójalecitin[2]), teljes nádcukor[1], kősó, kardamom (Elettaria cardamomum)[2], vaníliarúd por[1], csillágánizs[2], emulgeálószer (napraforgó lecitin[2]), 60 % legalább kakaó az étcsokoládéban[2]
- fair trade kereskedelemből, a fair trade részesedése összesen 74% / ellenőrzött biológia gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
Borsmenta
kakaómassza[1], nyers nádcukor[1], kakaóvaj[1], rizsital[2] (víz, rizs[2], napraforgóolaj[2], tengeri só), rizsital por[2] (rizs[2], napraforgóolaj[2], só), invert cukorszirup[2], keményítőszirup[2], emulgeálószer (napraforgó lecitin[2]), 0,04 % borsmentaolaj[2], kősó, vaníliarúd por[1], 70 % legalább kakaó az étcsokoládéban[2]
- fair trade kereskedelemből, a fair trade részesedése összesen 77% / ellenőrzött biológia gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
Málna + Mandula
nyers nádcukor[1], 27 % kakaóvaj[1], 23 % mandula[2], sovány tej por[2], 4 % fagyasztva szárított málna[2], teljes tej por[2], édes savópor[2], teljes nádcukor[1], emulgeálószer (szójalecitin[2]), citrompor[2] (citromlé koncentrátum[2], kukoricakeményítő[2], cukor[2]), vaníliarúd por[1], kősó, rózsaszirom[2], fahéj[1]
- fair kereskedelemből, fair kereskedelem-rész összesen: 63% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
Fehér csokoládé + bogyós gyümölcsök
nyers nádcukor[1], kakaóvaj[1], mandula[2], teljes tej por[2], sovány tej por[2], 4,5 % fagyasztva szárított maracuja[2] (maltodextrin[2], maracujalé koncentrátum[2]), 2 % fagyasztva szárított málna[2], édes savópor[2], 1 % fagyasztva szárított mangó[2], 1 % fagyasztva szárított eper[2], 1 % fagyasztva szárított fekete áfonya[2], teljes nádcukor[1], emulgeálószer (szójalecitin[2]), vaníliarúd por[1], kősó, fahéj[1]
- fair trade-ből, a fair trade arány összesen 56% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
Mogyoró
nyers nádcukor[1], kakaóvaj[1], 22 % mogyoró[1], 5 % fagyasztva szárított áfonya[2], kókuszpor[2] (kókuszpép[2], kókusztej[2], kókuszliszt[2]), rizsital por[2] (rizs[2], napraforgóolaj[2], só), kakaómassza[1], kókuszreszelék[1], emulgeálószer (szójalecitin), teljes nádcukor[1], citrompor[2] (citromlé koncentrátum[2], kukoricakeményítő[2], cukor[2]), vaníliarúd por[1], kősó, fahéj[1], emulgeálószer (napraforgó lecitin[2])
- fair trade kereskedelemből, a fair trade részesedése összesen 90% / ellenőrzött biológia gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
75% Guatemala
kakaómassza[1], nyers nádcukor[1], kakaóvaj[1], 75 % legalább kakaótartalom
- fair kereskedelemből, fair kereskedelem-rész összesen: 100% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Karamell
nyers nádcukor[1], 35 % kakaóvaj[1], 24 % karamellizált tejpor[2] (sovány tej por[2], cukor[2]), teljes tej por[2], teljes nádcukor[1], emulgeálószer (szójalecitin[2]), vaníliarúd por[1], kősó, fahéj[1]
- fair kereskedelemből, fair kereskedelem-rész összesen: 71% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
60% Nicaragua tejcsokoládé
kakaómassza[1], nyers nádcukor[1], teljes tej por[2], kakaóvaj[1], kősó, vaníliarúd por[2], 60 % legalább kakaótartalom
- fair kereskedelemből, fair kereskedelem-rész összesen: 84% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
72% Panama
Tápérték
Szívből gratulálok
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2311 / 552 kj / kcal |
| zsír | 36 g |
| ebből telített zsírsavak | 15 g |
| szénhidrát | 48 g |
| ebből cukor | 40 g |
| fehérje | 8,7 g |
| só | 0,34 g |
Borsmenta
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2165 / 517 kj / kcal |
| zsír | 35 g |
| ebből telített zsírsavak | 21 g |
| szénhidrát | 44 g |
| ebből cukor | 34 g |
| fehérje | 4,4 g |
| só | 0,06 g |
Málna + Mandula
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2458 / 587 kj / kcal |
| zsír | 41 g |
| ebből telített zsírsavak | 18 g |
| szénhidrát | 47 g |
| ebből cukor | 43 g |
| fehérje | 8,1 g |
| só | 0,17 g |
Fehér csokoládé + bogyós gyümölcsök
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2349 / 561 kj / kcal |
| zsír | 38 g |
| ebből telített zsírsavak | 16 g |
| szénhidrát | 47 g |
| ebből cukor | 41 g |
| fehérje | 8,4 g |
| só | 0,15 g |
Mogyoró
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2491 / 595 kj / kcal |
| zsír | 43 g |
| ebből telített zsírsavak | 19 g |
| szénhidrát | 49 g |
| ebből cukor | 45 g |
| fehérje | 4,6 g |
| só | 0,07 g |
75% Guatemala
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2495 / 596 kj / kcal |
| zsír | 46 g |
| ebből telített zsírsavak | 28 g |
| szénhidrát | 31 g |
| ebből cukor | 25 g |
| fehérje | 8,9 g |
| só | 0,01 g |
Karamell
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2370 / 566 kj / kcal |
| zsír | 36 g |
| ebből telített zsírsavak | 22 g |
| szénhidrát | 54 g |
| ebből cukor | 54 g |
| fehérje | 5,7 g |
| só | 0,26 g |
60% Nicaragua tejcsokoládé
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2453 / 586 kj / kcal |
| zsír | 44 g |
| ebből telített zsírsavak | 27 g |
| szénhidrát | 33 g |
| ebből cukor | 28 g |
| fehérje | 11 g |
| só | 0,21 g |
72% Panama
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2445 / 584 kj / kcal |
| zsír | 43 g |
| ebből telített zsírsavak | 25 g |
| szénhidrát | 34 g |
| ebből cukor | 28 g |
| fehérje | 8,8 g |
| só | 0,01 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Bio Zotter Mix "Gratulálunk"
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék