Zotter Schokoladen Bio drunter & drüber - Eper és Kesúdió, 70 g
Epres tábla kesudiós nugáttal és kesudiódarabokkal
1.880 Ft
(26.857 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Gluténmentes
- Csodálatos eper illat
- Egy csipet frissítő citrommal
Leírás
Csodálatos eper illat lepi el az orrát, amikor kinyitja ezt a csokoládét. A tiszta kakaóvajjal, kesudiós nugáttal és ropogós kesudiódarabokkal készült epres szelet lágyan olvad a szájban. A csipetnyi frissítő citrommal finomított csokoládé üdítő színfolttá teszi minden eperrajongó körében.
Glutén nélkül készült.
| Cikkszám: | ZSM-25850 |
|---|---|
| Tartalom: | 70 g |
| EAN: | 9006403064923 |
| Gyártói szám: | 25850 |
| Márkák: | Zotter Schokoladen |
| Minőségi pecsét: | EU- / Nem-EU Bio jelzés, Fair |
| Táplálkozás típusa: | Gluténmentes |
| Eredet: | Ausztria |
| Nyomokban tartalmazhat: | E - földimogyoró, H - diófélék, N - szezámmag |
| Tulajdonságok: | Gluténmentes |
Összetevők
nádcukor[1], 27 % kakaóvaj[1], 21 % kesudió[1], 5 % szárított eper[2], teljes tej por[2], sovány tej por[2], kakaómassza[1], édes savópor[2], teljes nádcukor[1], szójalecitin[3], citrom gyümölcs por[2] (citromlé koncentrátum[2], kukoricakeményítő[2], cukor[2]), vaníliarúd por[2], kősó
- fair kereskedelemből, fair kereskedelem-rész összesen: 88% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból (k.b.L.)
- emulgeálószer / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Nyomokban makadámdiót, brazildiót, szezámmagot, mandulát, pekándiót, pisztáciát, diót, földimogyorót és mogyorót tartalmazhat.
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2424 / 579 kj / kcal |
| zsír | 39 g |
| ebből telített zsírsavak | 19 g |
| szénhidrát | 48 g |
| ebből cukor | 44 g |
| fehérje | 6,6 g |
| só | 0,14 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen Bio drunter & drüber - Eper és Kesúdió
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék