Zotter Schokoladen A bio csokoládé boldoggá tesz, 70 g
Keserű és édes pillanat
1.880 Ft
(26.857 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 70% kakaó és sós karamell
- Krémes mandulás nugát
- Nemes francia receptúra
Leírás
Ezzel a táblás csokival az ellentétek intenzív összjátékát tapasztalhatja meg. Amint a 70%-os étcsokoládé héja feltörik, a finom mandulás nugát és a folyékony francia sós karamell kombinációja bontakozik ki a nyelvén. A finom csipetnyi só tökéletes egyensúlyt teremt a karamell édességéhez, míg az ostyavékony tejcsokoládé jegye finoman lekerekíti az ízvilágot.
| Cikkszám: | ZSM-16983 |
|---|---|
| Tartalom: | 70 g |
| EAN: | 9006403083306 |
| Gyártói szám: | 16983 |
| Márkák: | Zotter Schokoladen |
| Minőségi pecsét: | EU- / Nem-EU Bio jelzés, Fair |
| Eredet: | Ausztria |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - glutén, C - tojás, E - földimogyoró, H - diófélék, N - szezámmag |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
nyers nádcukor[2], kakaómassza[2], 15 % mandula[1], vaj[1], kakaóvaj[2], tejszínhab[1], invert cukorszirup[1], teljes tej por[1], teljes tej[1], teljes nádcukor[2], 0,4 % kősó, sovány tej por[1], 0,3 % Fleur de Sel, emulgeálószer (szójalecitin[1]), citromlé koncentrátum[1], gyömbérpor[1], vaníliarúd por
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
- fair kereskedelemből, teljes fair kereskedelmi részesedés: 56% / ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2361 / 564 kj / kcal |
| zsír | 41 g |
| ebből telített zsírsavak | 20 g |
| szénhidrát | 41 g |
| ebből cukor | 37 g |
| fehérje | 7,3 g |
| só | 0,7 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Ausztria, www.zotter.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
1 Vásárlói vélemény magyar nyelven: Zotter Schokoladen A bio csokoládé boldoggá tesz
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
1 vásárlói vélemény magyar nyelven
-
Ez az értékelés hasznos volt az Ön számára? (0) (0)
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék
5 csillaggal5értékelt.
Zotter Schokoladen A bio
Egy klasszikus a Zottertől! Szuper!