Wiberg Umami Style fűszerkeverék, 350 g
Ízletes és kerek fűszerezés
4.753 Ft 5.290 Ft -10%
(13.580 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Misoval
- Ízfokozó nélkül
- Ideális befejezéshez és ízesítéshez
Leírás
Varázsoljon csodálatos alkotásokat intenzív umami ízzel. A misóval kombinálva a WIBERG Umami Style fűszerkeveréke tökéletes fűszer a pikáns ételekhez. Csökkentett sótartalom, mesterséges aroma nélkül.
- Fűszeres ételek ízesítésére és befejezésére
Összetevők
kősó, 15 % Miso por (SZÓJABAB, rizs, étkezési só, koji starterkultúra), hagyma, pasztinák, rizsliszt, shiitake, fokhagyma, természetes aroma, paradicsom por, citromlé por, lestyán gyökér, fűszer
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 921 / 220 kj / kcal |
| zsír | 3 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,6 g |
| szénhidrát | 35 g |
| ebből cukor | 15 g |
| fehérje | 11 g |
| só | 30,8 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Umami Style fűszerkeverék
Népszerű kategóriák:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék