Wiberg Teriyaki szósz, 800 g
A japán klasszikus a szószok között
3.610 Ft
(4.513 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Különösen intenzív
- Szója és fokhagyma
- Húsokhoz, halakhoz és zöldségekhez
Leírás
A praktikus tubusban található WIBERG Teriyaki szósz könnyen adagolható, és különösen intenzív fokhagymás és szója ízt ígér. A japán klasszikus változatosságot biztosít a konyhában.
- Fűszerszószként
- Wok- és szószos ételek alapjaként
- Hideg mártogatóshoz
- Pácoláshoz és befejezéshez
Adagolás:
Pl. 50-70 g szósz 150 g zöldséghez.
Összetevők
ivóvíz, nádcukor, szárított szójaszósz (SZÓJABAB, BÚZA, só, maltodextrin), cukor, módosított keményítő, narancslé por, rizsliszt, fokhagyma, gyömbér, tartósítószer (kálium-szorbát)
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 766 / 183 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 42 g |
| ebből cukor | 32 g |
| fehérje | 3,2 g |
| só | 5,2 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH, A.-Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Teriyaki szósz
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék