Wiberg Currywurst szósz, 740 g
A klasszikus a büféből
1.920 Ft
(2.595 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Édes paradicsomszósz
- A legfinomabb curry ízzel
- Fűszeres-édes
Leírás
A WIBERG Currywurst szósszal a fűszeres, intenzív curry összetevők eredeti ízélményére számíthat. Paradicsom alapú, válogatott fűszerekkel finomítva. A szósz melegen és hidegen is jó ízű, ezért nagyon népszerű mártogatósként.
- Currywursthoz és sült ételekhez
- Mártogatóshoz
- Burgerekhez és wrapekhez
- Pikáns ragukhoz
Összetevők
paradicsompüré, ivóvíz, cukor, almaszósz (alma, citromsav), invert cukorszirup, keményítő, borpárlat ecet, só, curry, kálium-szorbát
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 628 / 150 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 36 g |
| ebből cukor | 33 g |
| fehérje | 1 g |
| só | 2,1 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | FRUTAROM Savory Solutions Austria GmbH, A.-Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Currywurst szósz
1 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
2 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék