Wiberg Barrique Körte balzsamecet, 250 ml
Több évig tölgyfahordókban tárolva
12.090 Ft
(48.360 Ft / l, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Balzsamos, gyümölcsös, édes
- Kiváló carpaccioval
- 100% osztrák termés
Leírás
A legfinomabb balzsamecet osztrák körtéből. A WIBERG körteecet balzsamos, gyümölcsös ízével lenyűgöz, amelyet kellemes édesség tesz teljessé. A több éves tölgyfahordós tárolás teszi ezt az ecetet igazi csemegévé. Optimálisan kombinálható makadámdióolajjal, dióolajjal és napraforgóolajjal.
- Salátakhoz
- Carpacciohoz
- Sajthoz
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1043 / 249 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 59 g |
| ebből cukor | 58 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | WIBERG NovaTaste, Adolf.Schemel-Str. 9, 5020, Salzburg, Ausztria, www.wiberg.eu/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Wiberg Barrique Körte balzsamecet
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék