Spicebar Bio Rántotta Deluxe, 60 g
Aromás fűszerkeverék
2.409 Ft 2.540 Ft -5%
(40.150 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Tojásételekhez, salátákhoz, szószokhoz és sok máshoz
- Sópehellyel
- Hozzáadott cukor nélkül
Leírás
A Spicebar aromás Bio Rántotta Deluxe fűszerkeverék csodálatos ízt kölcsönöz a tojásételeknek, de a salátáknak, leveseknek, szószoknak és sok másnak is. A fűszerkeverék igazi mindenes a konyhában. A sópehely, a bors, a paradicsom, a metélőhagyma, a paprika, az oregánó és a petrezselyem teszi a Rántotta Deluxe fűszerkeveréket harmonikus keverékké. A receptúra nem tartalmaz hozzáadott cukrot.
| Cikkszám: | SL-10348 |
|---|---|
| Tartalom: | 60 g |
| EAN: | 4260435771401 |
| Gyártói szám: | 10348 |
| Márkák: | Spicebar |
| Minőségi pecsét: | Bio címke, EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Nyomokban tartalmazhat: | M - mustár |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Hozzáadott cukortól mentes |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 791 / 189 kj / kcal |
| zsír | 2,4 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,7 g |
| szénhidrát | 23 g |
| ebből cukor | 8,3 g |
| fehérje | 8,9 g |
| só | 41,9 g |
Összetevők
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Spicebar GmbH , Am Borsigturm 100, 13507, Berlin , Németország, info@spicebar.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Spicebar Bio Rántotta Deluxe
Népszerű kategóriák:
Újdonságok:
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, M – 850 ml
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, L – 1800 ml
- Store&More Bio magas, légmentesen záródó tárolóedény, 1450 ml
- Store&More Bio lapos, légmentesen záródó tárolóedény, M – 975 ml
- Store&More Bio lapos, légmentesen záródó tárolóedény, S – 450 ml
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék