Sapore di Sole Bio hagyma olajban, 280 g
Ideális időben betakarítva és feldolgozva
4.140 Ft 4.360 Ft -5%
(14.786 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Szűz olívaolajban
- Válogatott fűszernövényekkel finomítva
- Ideális előételekhez
Leírás
A Sapore di Sole Cipolle sott'olio hagyma Loro Ciuffennából származik, amely közvetlenül a toszkán Pratomagno lejtőin található. Természetes érettségükben szüretelve, szűz olívaolajban, válogatott fűszernövényekkel és fűszerekkel finomítva telt, intenzív és kerek ízt biztosít. Ideális előételhez vagy köretként.
Tipp:
Más receptek elkészítéséhez használja a szűz olívaolajat, amelyben a hagyma található!
| Cikkszám: | EF-252130 |
|---|---|
| Tartalom: | 280 g |
| EAN: | 8052286875096 |
| Gyártói szám: | 252130 |
| Márkák: | Sapore di Sole |
| Minőségi pecsét: | EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 301 / 72 kj / kcal |
| zsír | 4,7 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,7 g |
| szénhidrát | 5,1 g |
| ebből cukor | 5,1 g |
| ballasztanyag | 1,4 g |
| fehérje | 1,2 g |
| só | 0,3 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Effegi Srl, Via leopoldo di toscana 1/A, 1/B, 52048 , Alberoro, Olaszország, www.effegifood.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Sapore di Sole Bio hagyma olajban
| 5 csillag | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 1 | (100%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék