Rummo Le Leggendarie – Mezzi Paccheri Rigati N°152, 500 g
Nagy formátum a nagy gasztronómiai élményekhez
1.840 Ft
(3.680 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Extra széles csőformátum (25 mm)
- Tökéletes darabos szószokhoz és ragukhoz
- Kiváló tapadás a bordázott felületnek köszönhetően
Leírás
A Rummo Mezzi Paccheri Rigati tésztával egy lenyűgöző tésztaformátumot varázsolhat konyhájába, amely méretével és textúrájával azonnal magára vonzza a figyelmet! A rövid, széles, kb. 25 mm átmérőjű csöveket olyan szószokhoz tervezték, amelyeknél a „több” néha tényleg több.
A finom bordázottságnak és a hagyományosan érdes felületnek köszönhetően a darabos szószok – legyen szó intenzív gombáról, kiadós raguról vagy finom tenger gyümölcseiről, például kagylóról – kiválóan tapadnak a tésztához. Emellett a tészta a speciális gyártási eljárásnak köszönhetően megőrzi tökéletes állagát!
| Cikkszám: | AV-412709 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343201520 |
| Gyártói szám: | 412709 |
| Márkák: | Rummo |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
100 % durum búzaliszt
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1491 / 356 kj / kcal |
| zsír | 1,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 69,5 g |
| ebből cukor | 3,1 g |
| fehérje | 14,5 g |
| só | 0,01 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Le Leggendarie – Mezzi Paccheri Rigati N°152
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék