Rummo Le Leggendarie – Mafaldine N°80, 500 g
Legendás tészta királyi hangulattal
1.730 Ft
(3.460 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Széles forma hullámos széllel
- Tökéletes tartalmas húsos mártásokhoz
- Elegáns és ízletes
Hasonló termékek
Leírás
A Rummo Mafaldine No. 80 tészta segítségével egy történelmi különlegességet varázsolhat közvetlenül a konyhájába! Ez a széles szalagtészta azonnal feltűnik markáns, hullámos szélével, amely nemcsak elegáns megjelenést kölcsönöz a tésztának, hanem a mártásokat is különösen jól felveszi.
Olaszországban ezt a formátumot tradicionálisan tartalmas húsos mártásokkal és ragukkal kombinálják, mivel a hullámos szerkezet ideálisan kiegészíti azokat! Merüljön el Campania kulináris hagyományaiban, és tálaljon egy olyan ételt, amelyet már generációkkal ezelőtt Savoyai Mafalda, III. Viktor Emánuel lánya tiszteletére alkottak meg.
| Cikkszám: | AV-447500 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343200806 |
| Gyártói szám: | 447500 |
| Márkák: | Rummo |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
100 % durum búzaliszt
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1491 / 356 kj / kcal |
| zsír | 1,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 69,5 g |
| ebből cukor | 3,1 g |
| fehérje | 14,5 g |
| só | 0,01 g |
Kapcsolódó termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Le Leggendarie – Mafaldine N°80
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék