Rummo Le Classiche – Fusilli N°48, 500 g
Lendületes klasszikus a mártásokhoz
1.330 Ft
(2.660 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Optimális mártásfelvevő képesség
- Ideális ragukhoz és sültekhez
- Első osztályú állag 10 perc után
Leírás
A Rummo Fusilli tészta igazi mindenes a konyhában! Spirális formájának köszönhetően különösen jól felveszi a finom mártásokat, és a tányéron harmonikus egységet alkot. Legyen szó egy tartalmas ragu kísérőjéről, ünnepi sültekről vagy egyszerűen egy könnyű pestóról – ez a kiváló durumbúzadarából készült spiráltészta mindig tökéletes választás.
A speciális Lenta Lavorazione gyártási eljárásnak köszönhetően 10 perc főzési idő után is megőrzi kiváló szerkezetét és tökéletes állagát. Bízzon a tészta érdes felületében, amely biztosítja, hogy minden mártás pontosan ott maradjon, ahol a helye van: a tésztán. Így minden étkezés autentikus olasz élménnyé válik!
| Cikkszám: | AV-446800 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343200486 |
| Gyártói szám: | 446800 |
| Márkák: | Rummo |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
100 % durum búzaliszt
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1491 / 356 kj / kcal |
| zsír | 1,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 69,5 g |
| ebből cukor | 3,1 g |
| fehérje | 14,5 g |
| só | 0,01 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Le Classiche – Fusilli N°48
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék