Rummo Fettuccine all'uovo N°94, 250 g
Filigrán elegancia szószokhoz
1.840 Ft
(7.360 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Finomabb a klasszikus tagliatellénél
- Friss tojással gazdagítva
- Ideális tejszínes és zöldséges szószokhoz
Leírás
A Rummo Fettuccine N° 94 tésztával különlegesen elegáns ételt varázsolhat az asztalára! Ez a szélesmetélt valamivel finomabbra vágott, mint a klasszikus tagliatelle, így tökéletes alapot nyújt a krémes tejszínes szószokhoz vagy a darabos zöldséges kreációkhoz.
A friss tojással történő gazdagításnak köszönhetően a tészta csodálatos szerkezetet kap, a Rummo gyártási módszere pedig biztosítja, hogy a tészta mindig megőrizze ideális állagát, érdes felülete pedig kiemelje az összetevők ízét. Varázsolja következő étkezését autentikus ünnepi lakomává, és élvezze a kézműves precizitást, amely minden egyes finom tésztafészekben rejlik.
| Cikkszám: | AV-412672 |
|---|---|
| Tartalom: | 250 g |
| EAN: | 8008343220941 |
| Gyártói szám: | 412672 |
| Márkák: | Rummo |
| Táplálkozás típusa: | Laktózmentes |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Laktózmentes, Géntechnológia-mentes |
Összetevők
durum búzadara, 23,9 % tojás
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1545 / 369 kj / kcal |
| zsír | 3,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 1 g |
| szénhidrát | 66,5 g |
| ebből cukor | 2,2 g |
| fehérje | 16,5 g |
| só | 0,15 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Fettuccine all'uovo N°94
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék