Rummo Bio Le Biologiche – Teljes kiőrlésű Penne Rigate N°66, 500 g
Telt ízű teljes kiőrlésű élmény a legjobb formában
1.360 Ft
(2.720 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 100% olasz bio teljes kiőrlésű búza
- Karakteresen diós ízjegy
- Kiváló szósztapadás
Leírás
A Rummo Bio teljes kiőrlésű Penne Rigate tészta csodálatosan telt karaktert kölcsönöz ételeinek! Ez a tészta karakteres, diós aromájával hódít, amely kiválóan harmonizál az olyan intenzív összetevőkkel, mint a spenót, a mángold vagy a nemes rókagomba.
A klasszikus bordázott felületnek és az érdes textúrának köszönhetően a Penne különösen jól felveszi a kedvenc sajtszószokat vagy a tésztasaláták önteteit. Ön itt is élvezheti a bevált Rummo-minőséget, amely biztosítja, hogy a tészta mindig megőrizze tökéletes állagát. Bízzon az olasz kézműves hagyomány és a legjobb bio összetevők kombinációjában a következő kulináris élményéhez!
| Cikkszám: | AV-448800 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343700665 |
| Gyártói szám: | 448800 |
| Márkák: | Rummo |
| Minőségi pecsét: | Bio minősítésű, EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
100 % teljes kiörlésű búzaliszt[1]
- ellenőrzött biológiai gazdálkodásból
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1449 / 346 kj / kcal |
| zsír | 1,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 67,5 g |
| ebből cukor | 2,5 g |
| fehérje | 12 g |
| só | 0,03 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Bio Le Biologiche – Teljes kiőrlésű Penne Rigate N°66
Magazinunkból:
Újdonságok:
- Store&More Bio magas, légmentesen záródó tárolóedény, 1450 ml
- STAUD‘S Szívcseresznye lekvár mandulatörettel
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, M – 850 ml
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, XL – 3200 ml
- Store&More Bio lapos, légmentesen záródó tárolóedény, S – 450 ml
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék