Robin Hot Chili szósz - Green, 60 ml
Egyedülálló frissesség és enyhe csípősség
1.532 Ft 1.620 Ft -5%
(25.533 Ft / l, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 100%-ban természetes
- 2-es csípősségi fokozat
- Vegán receptúra
Leírás
A Robin Hot Green chili szósz enyhén csípősen bontakozik ki, és minden cseppje igazi kulináris élvezeteket ígér. Tiszta frissesség - tisztán természetes alapanyagokból. Tökéletes számos étel ízének fokozására.
Tápérték
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 71 / 17 kj / kcal |
| zsír | 0,2 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 3,3 g |
| ebből cukor | 1,9 g |
| fehérje | 0,5 g |
| só | 2,3 g |
Összetevők
chili hüvely, ecet, só, citromlé, fűszer
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Vina Jarkovič d.o.o., Brod v Podbočju 15a, 8312, Podbočje Slovenia, Szlovénia, robin-hot.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Robin Hot Chili szósz - Green
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék