Naturprodukte Fuchs Vulkanland polenta, Durva (600 g)
Ideális a stájer Sterz elkészítéséhez
1.420 Ft 1.500 Ft -5%
(2.367 Ft / kg, 18% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Gluténmentes
- Stájer kukoricából készült
- Sokoldalúan felhasználható
Leírás
A Naturprodukte Fuchs Vulkanland polenta ideális a stájer Sterz elkészítéséhez. Az ételt hagyományosan gombalevessel fogyasztják.
| Cikkszám: | NFU-MAIS3 |
|---|---|
| Tartalom: | 600 g |
| EAN: | 9120119730078 |
| Gyártói szám: | MAIS3 |
| Márkák: | Naturprodukte Fuchs |
| Táplálkozás típusa: | Gluténmentes |
| Eredet: | Ausztria |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - glutén, F - szójabab |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Gluténmentes |
| Nyersanyag eredete: | Ausztria |
Összetevők
100 % polenta
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1449 / 346 kj / kcal |
| zsír | 0,4 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,05 g |
| szénhidrát | 77 g |
| ebből cukor | 1,2 g |
| ballasztanyag | 3 g |
| fehérje | 7 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Naturprodukte Fuchs, Lödersdorf 4, 8334, Riegersburg, Ausztria |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Naturprodukte Fuchs Vulkanland polenta
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék