Mulino Sobrino Bio Alakor liszt 2-es típus, 900 g
Ősi gabona a búzaliszt alternatívájaként
4.210 Ft
(4.678 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Diós aroma
- Magas fehérje- és ásványi anyag-tartalom
Hasonló termékek
Leírás
Az alakor egy kicsi, finom gabonaszem, és az úgynevezett ősi gabonák közé tartozik. Az alakor liszt édeskés, enyhén diós aromájú, illetve meglehetősen alacsony gluténtartalommal rendelkezik. Sok fehérjét, béta-karotint és ásványi anyagokat, például magnéziumot, cinket és vasat tartalmaz.
A "2-es Típus" besorolás a magas ásványi anyag-tartalmat jelzi. Ez azt jelenti, hogy a "2-es Típusú" lisztnél a külső rétegeket és a csírát nagyobb arányban őrlik, mint pl. a "00-as Típus" esetében (különösen világos színű, kevés ásványi anyagot tartalmazó liszt).
A hagyományos Mulino Sobrino malomban gondosan őrölt alakor liszt a következőkhöz alkalmas pl.
- Kenyér és péksütemények
- Sütemény
- Gofri
- Tészta
| Cikkszám: | MUS-016 |
|---|---|
| Tartalom: | 900 g |
| EAN: | 8055304820092 |
| Gyártói szám: | 016 |
| Márkák: | Mulino Sobrino |
| Minőségi pecsét: | EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1373 / 328 kj / kcal |
| zsír | 2,5 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,6 g |
| szénhidrát | 57 g |
| ebből cukor | 7,1 g |
| ballasztanyag | 8,8 g |
| fehérje | 15 g |
| só | 0,03 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Mulino Sobrino di Sobrino Renzo, Via Roma 108, 12064, La Morra (Cn), Olaszország, www.ilmulinosobrino.it/it |
|---|
Kapcsolódó termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Mulino Sobrino Bio Alakor liszt 2-es típus
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék