Milka Mosolygós nyuszi - Mogyoró, 95 g
Népszerű az édesszájúak körében
938 Ft 1.880 Ft -50%
(9.874 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Alpesi tejcsokoládé mogyoróval
- Ropogós és aromás
- Ideális a húsvéti kosárba
Hasonló termékek
Leírás
A Milka Mosolygós nyuszi - Mogyoró az alpesi tejcsokoládé és a mogyoródarabkák kombinációjával kényeztet. A ropogós haraphatóság és a lágy olvadás ideális összjátéka!
| Cikkszám: | TG-1748185 |
|---|---|
| Tartalom: | 95 g |
| EAN: | 7622210584267 |
| Gyártói szám: | 1748185 |
| Márkák: | Milka |
| Nyomokban tartalmazhat: | H - diófélék |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2315 / 553 kj / kcal |
| zsír | 34 g |
| ebből telített zsírsavak | 18 g |
| szénhidrát | 53 g |
| ebből cukor | 51 g |
| ballasztanyag | 2,7 g |
| fehérje | 7,1 g |
| só | 0,25 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Mondelez Österreich GmbH, Schönbrunner Straße 297-307, 1120, Wien, Ausztria, verbraucherservice@mdlz.com |
|---|
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Milka Mosolygós nyuszi - Mogyoró
1 vásárlói vélemény más nyelven
5,0 az 5 csillagból
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Népszerű kategóriák:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék