Merak Kevert saláta, 670 g
Autentikus íz - mindenféle adalékanyag nélkül
1.730 Ft
(2.582 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 100%-ban természetes összetevők
- Sokoldalúan felhasználható
- Vegán és gluténmentes
Leírás
Ez a csodálatosan színes és aromás keverék a legjobb zöldségekből, ecetbe áztatva, különböző hideg és meleg ételek csodálatos kísérője. A paprikából, a zöld paradicsomból, az uborka kockákból, a sárgarépa szeletekből és a finom karfiolból készült vegyes saláta uzsonnához vagy vacsorához is fogyasztható.
A hagyományos saláta kizárólag kiváló minőségű és 100 százalékban természetes összetevőket tartalmaz, mesterséges adalékanyagok nélkül. Vegán és gluténmentes étrendhez is alkalmas.
Összetevők
paprika, uborka, paradicsom (zöld), sárgarépa, káposzta, ecetsav, ivóvíz, só, cukor
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 100 / 24 kj / kcal |
| zsír | 0,24 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,16 g |
| szénhidrát | 4 g |
| ebből cukor | 4 g |
| fehérje | 1,3 g |
| só | 1 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Mama's Food GmbH, LIndengasse 56/18-19, 1070, Wien, Ausztria, contact@mamasfood.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
0 Vásárlói vélemény magyar nyelven: Merak Kevert saláta
| 5 csillag | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 1 | (50%) |
| 3 csillag | | 1 | (50%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
2 értékelés
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék