Maggi Folyékony ételízesítő, 250 g
Konyhai klasszikus a tökéletes ízért
2.055 Ft 2.290 Ft -10%
(8.220 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Sokoldalúan felhasználható
- Ideális fűszerezéshez és ízesítéshez
- Tökéletesen adagolható
Leírás
A Maggi Folyékony ételízesítő egy igazi klasszikus, amely egyetlen konyhából sem hiányozhat. Különleges karaktert kölcsönöz a leveseknek, egytálételeknek, serpenyős ételeknek, salátaönteteknek és még sok másnak. A vegán ételek is egyszerűen fűszerezhetők és finomíthatók vele. A praktikus flakonnak köszönhetően az ételízesítő bármikor pontosan adagolható és ízlés szerint használható.
Alkalmazás:
A Maggi Folyékony ételízesítő alkalmas a főzés közbeni fűszerezéshez vagy a közvetlenül az asztalnál történő utóízesítéshez.
Összetevők
biológiailag felnyitott növényi fehérje (víz, búzafehérje, só), víz, aroma[1], ízfokozó (mono-nátrium-glutamát, Dinátrium-inozinát (E 631)), só, cukor
- búzát tartalmaz
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 285 / 68 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 6,5 g |
| ebből cukor | 3,5 g |
| fehérje | 9,8 g |
| só | 18,2 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Nestlé Österreich GmbH, Wiedner Gürtel 9, 1100, Wien, Ausztria, nestle.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Maggi Folyékony ételízesítő
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék