Maggi Folyékony ételízesítő, 125 g
Konyhai klasszikus a tökéletes ízért
1.090 Ft
(8.720 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Sokoldalúan felhasználható
- Ideális fűszerezéshez és ízesítéshez
- Tökéletesen adagolható
Leírás
A Maggi Folyékony ételízesítő egy igazi klasszikus, amely egyetlen konyhából sem hiányozhat. Különleges karaktert kölcsönöz a leveseknek, egytálételeknek, serpenyős ételeknek, salátaönteteknek és még sok másnak. A vegán ételek is egyszerűen fűszerezhetők és finomíthatók vele. A praktikus flakonnak köszönhetően az ételízesítő bármikor pontosan adagolható és ízlés szerint használható.
Alkalmazás:
A Maggi Folyékony ételízesítő alkalmas a főzés közbeni fűszerezéshez vagy a közvetlenül az asztalnál történő utóízesítéshez.
| Cikkszám: | XZO-MGI-11800030 |
|---|---|
| Tartalom: | 125 g |
| EAN: | 40055091 |
| Gyártói szám: | 11800030 |
| Márkák: | Maggi |
| Táplálkozás típusa: | Vegán, Vegetáriánus |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
biológiailag felnyitott növényi fehérje (víz, búzafehérje, só), víz, aroma[1], ízfokozó (mono-nátrium-glutamát, Dinátrium-inozinát (E 631)), só, cukor
- búzát tartalmaz
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 486 / 116 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 9,3 g |
| ebből cukor | 6,2 g |
| fehérje | 18,6 g |
| só | 24,1 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Nestlé Österreich GmbH, Wiedner Gürtel 9, 1100, Wien, Ausztria, nestle.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Maggi Folyékony ételízesítő
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék