Maggi Fix paradicsomos bolognai alap, 36 g
Gyümölcsös és aromás fűszerkeverék bolognai szószokhoz
870 Ft
(24.167 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Napérlelte paradicsommal
- Gyümölcsös és fűszeres
- Gyorsan elkészíthető
Leírás
A Maggi paradicsomos bolognai fűszerkeverékével egy gyümölcsös, paradicsomos aromákban gazdag, klasszikus tésztaételt készíthet. A gondosan összeállított fűszerkeverék biztosítja a tipikus aromás bolognai ízt. Egyszerűen adjon hozzá friss alapanyagokat, például darált húst, hogy az étel tökéletessé váljon. Gyorsan elkészíthető, egyszerű és finom.
Receptjavaslat:
Pirítson meg 200 g darált húst, adja hozzá a Maggi paradicsomos bolognai alapot és a vizet, majd rövid ideig hagyja főni. Közben főzze ki a tésztát, majd tálalja a szósszal együtt.
| Cikkszám: | XZO-NES-12454342 |
|---|---|
| Tartalom: | 36 g |
| EAN: | 7613287054333 |
| Gyártói szám: | 12454342 |
| Márkák: | Maggi |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - glutén, C - tojás, F - szójabab, G - tej, L - zeller, M - mustár |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1227 / 293 kj / kcal |
| zsír | 1,7 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,2 g |
| szénhidrát | 52,8 g |
| ebből cukor | 37,9 g |
| ballasztanyag | 12,7 g |
| fehérje | 10,3 g |
| só | 12,9 g |
Összetevők
66,4 % paradicsom, tengeri só, fűszer (6,2 % hagyma, fokhagyma, paprika, bors), cukor, 2,5 % gyógynövények (oregano, petrezselyem, rozmaring,
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Nestlé Österreich GmbH, Wiedner Gürtel 9, 1100, Wien, Ausztria, nestle.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Maggi Fix paradicsomos bolognai alap
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék