LEE KUM KEE Fekete bab és fokhagyma szósz, 368 g
Ízletes kiegészítő húsokhoz és zöldségekhez
2.280 Ft
(27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Magas koncentrációjú
- Fűszeres és aromás
- Sokoldalúan használható
Leírás
Ez az ízletes szósz fermentált fekete babból készült, amelyet fűszeres fokhagymával tettek különlegessé. Különösen aromás ízvilággal rendelkezik, amely leginkább a párolt és a serpenyőben sült ételekben érvényesül. A szósz emellett teljes mértékben ízfokozók, valamint tartósítószerek és színezékek nélkül készül.
| Cikkszám: | KK-8649 |
|---|---|
| Tartalom: | 1 db |
| EAN: | 078895760026 |
| Gyártói szám: | 8649 |
| Márkák: | LEE KUM KEE |
| Tárolási útmutató: | Felbontás után 3 héten belül használja fel, Felbontás után hűtve tárolandó |
| Tulajdonságok: | Tartósítószer-mentes, Ízfokozóktól mentes, Színezékmentes |
Összetevők
víz, szójaszósz (víz, só, szójabab, búzaliszt), 23 % fermentált fekete szójabab (85 % fekete szójabab, só, víz), cukor, só, 6 % szárított fokhagyma, szójabab olaj, rizsbor, módosított kukoricakeményítő
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 670 / 160 kj / kcal |
| zsír | 6,8 g |
| ebből telített zsírsavak | 1,2 g |
| szénhidrát | 14 g |
| ebből cukor | 11 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Tom Kreyenhop, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Németország, info@kreyenhop.de, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: LEE KUM KEE Fekete bab és fokhagyma szósz
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék