KOTÁNYI Füstölt paprika, 25 g
Az íz új dimenziója
1.290 Ft
(51.600 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Érett paprikából
- Tölgyfa felett füstölve
- Halhoz, levesekhez, pörköltekhez és még sok máshoz
Leírás
Fedezze fel a KOTÁNYI füstölt paprikafűszerének összetéveszthetetlen ízvilágát! Ez a különleges fűszerkeverék kiadós, füstös és enyhén édeskés ízével lenyűgöz, amely kényezteti érzékeit. Az érett, tölgy felett füstölt, majd finom porrá őrölt pirospaprikából készült fűszer az ízek egyedülálló kombinációját kínálja.
Biztosítson ételeinek, legyen szó halételekről, levesekről, pörköltekről vagy szendvicskrémekről, egészen különleges, füstös hangulatot, és fedezzen fel új kulináris magasságokat.
Megjegyzés:
- A paprikaport kevés zsírral ajánlatos használni.
- Kerülje a túlforrosítást vagy a túlsütést, különben keserű lesz.
| Cikkszám: | XKY-KO-192601 |
|---|---|
| Tartalom: | 25 g |
| EAN: | 9001414014172 |
| Gyártói szám: | 192601 |
| Márkák: | KOTÁNYI |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
paprika (őrölt, füstölt, szárított)
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1407 / 336 kj / kcal |
| zsír | 13 g |
| ebből telített zsírsavak | 2,1 g |
| szénhidrát | 21 g |
| ebből cukor | 13 g |
| fehérje | 15 g |
| só | 0,11 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Kotányi GmbH, Johann Galler Straße 11, 2120, Wolkersdorf im Weinviertel, Ausztria, www.kotanyi.com/at/de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: KOTÁNYI Füstölt paprika
Magazinunkból:
Piccantino felfedezése:
Újdonságok:
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, S – 350 ml
- Store&More Bio magas, légmentesen záródó tárolóedény, 1450 ml
- Store&More Bio lapos, légmentesen záródó tárolóedény, M – 975 ml
- Store&More Bio lapos, légmentesen záródó tárolóedény, S – 450 ml
- Store&More Bio kerek, légmentesen záródó tárolóedény, M – 850 ml
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék