Holle Tök rizzsel, 190 g

Kíméletes lépés az első finom fogások felé

530 Ft

(2.789 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 190 g

raktáron

Kiszállítás október 02., péntek-ig, amennyiben szerda 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • 5 hónapos kortól
  • Enyhe íz
  • Kiváló minőségű összetevők

Gyakran együtt vásárolt a Holle Bio Bébiétel - Sárgarépa, Burgonya és Marha (Demeter), 190 g termékkel

Holle Tök rizzsel, 190 g 530 Ft (2.789 Ft / kg)
Holle Bio Bébiétel - Sárgarépa, Burgonya és Marha (Demeter), 190 g 640 Ft (3.368 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.170 Ft
Leírás

A tököt és a rizst egyesítő üveges bébiétel két különösen jól tolerálható összetevőt kínál a hozzátáplálás időszakára. A finom zöldségkása segít a kis felfedezőknek abban, hogy túlterhelés nélkül ismerkedjenek meg az új ízekkel. Önálló étkezésként, illetve sós, házi készítésű fogások sokoldalú alapjaként is kiválóan használható. A legfinomabb Demeter- és bio-összetevőkből készült bébiétel természetes, enyhe ízével nyűgöz le.

Cikkszám: XDK-HOL-2492928
Tartalom: 190 g
EAN: 7640230492928
Márkák: Holle
Ajánlott életkor: 5 hónapos kortól
Minőségi pecsét: EU Bio-címke
Táplálkozás típusa: Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes
Tárolási útmutató: Hűvös és száraz helyen tárolandó, A nem felmelegített maradék 2 napig tartható el a hűtőben
Tulajdonságok: Gluténmentes, Hozzáadott cukortól mentes, Hozzáadott sótól mentes, Aromaanyag-mentes
Összetevők

49 % tök[1], víz, 6 % rizsdara[2]

  1. Demeter/biodinamikus gazdálkodásból
  2. biológiai gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 155 / 37 kj / kcal
zsír 0,1 g
  ebből telített zsírsavak 0 g
szénhidrát 7,7 g
  ebből cukor 1,8 g
fehérje 0,8 g
só 0,03 g
Fontos információk a kása felhasználásáról
Elkészítési- és tárolási útmutató
Jogi információk
Felelős élelmiszeripari vállalat: Holle baby food AG, Berner Weg 23, 79539, Lörrach, Németország, www.holle.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Holle Tök rizzsel

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder