Holle Sárgarépa, 125 g

Felfedezésre és élvezetre szánt tiszta püré

450 Ft

(3.600 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 125 g

raktáron

Kiszállítás október 02., péntek-ig, amennyiben szerda 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • 5 hónapos kortól
  • Kiváló Demeter minőség
  • Aromák, só és hozzáadott cukor nélkül

Gyakran együtt vásárolt a Holle Bio Csirkehús, 125 g termékkel

Holle Sárgarépa, 125 g 450 Ft (3.600 Ft / kg)
Holle Bio Csirkehús, 125 g 750 Ft (6.000 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.200 Ft
Leírás

Ez a tiszta sárgarépapüré a maga legegyszerűbb formájában kínál ízélményt a kicsiknek. A finomra pürésített, különösen lágy állag megkönnyíti a baba számára a szilárdabb ételek játékos megismerését. Mivel a püré egyáltalán nem tartalmaz fűszerezést, ez az üveges bébiétel már a kezdetektől fejleszti az érzéket a biológiai-dinamikus gazdálkodásból származó, hamisítatlan bio-összetevők iránt.

Cikkszám: XDK-HOL-2875715
Tartalom: 125 g
EAN: 7640161875715
Márkák: Holle
Ajánlott életkor: 5 hónapos kortól
Minőségi pecsét: EU Bio-címke
Táplálkozás típusa: Vegán, Vegetáriánus
Tárolási útmutató: Hűvös és száraz helyen tárolandó, A nem felmelegített maradék 2 napig tartható el a hűtőben
Tulajdonságok: Hozzáadott cukortól mentes, Hozzáadott sótól mentes, Aromaanyag-mentes
Összetevők

80 % sárgarépa[1], víz

  1. Demeter/biodinamikus gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 92 / 22 kj / kcal
zsír 0,2 g
  ebből telített zsírsavak 0 g
szénhidrát 3,6 g
  ebből cukor 3,3 g
fehérje 0,5 g
só 0,08 g
Fontos információk a kása felhasználásáról
Elkészítési- és tárolási útmutató
Jogi információk
Felelős élelmiszeripari vállalat: Holle baby food AG, Berner Weg 23, 79539, Lörrach, Németország, www.holle.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Holle Sárgarépa

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder