Holle Paszternákpüré, 125 g

Enyhe gyökérzöldség a hozzátáplálás kezdetére

450 Ft

(3.600 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 125 g

raktáron

Kiszállítás október 02., péntek-ig, amennyiben szerda 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • 5 hónapos kortól
  • Enyhe íz
  • Só és hozzáadott cukor nélkül

Gyakran együtt vásárolt a Holle Bio Bébiétel - Sárgarépa, Burgonya és Marha (Demeter), 190 g termékkel

Holle Paszternákpüré, 125 g 450 Ft (3.600 Ft / kg)
Holle Bio Bébiétel - Sárgarépa, Burgonya és Marha (Demeter), 190 g 640 Ft (3.368 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.090 Ft
Leírás

A tiszta paszternákpüré természeténél fogva enyhe ízével nyeri el a babák tetszését már az első kóstoláskor. Selymes állaga könnyedén siklik végig a nyelven, így megkönnyíti az első falatok elfogyasztását. Mivel nem tartalmaz hozzáadott fűszert vagy édesítőanyagot, a baba kezdettől fogva megismerheti a hazai zöldségek őszinte, természetes ízét. Igazi klasszikus az élet első kanálnyi falataihoz.

Cikkszám: XDK-HOL-2875777
Tartalom: 125 g
EAN: 7640161875777
Márkák: Holle
Ajánlott életkor: 5 hónapos kortól
Minőségi pecsét: EU Bio-címke
Táplálkozás típusa: Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes
Tárolási útmutató: Hűvös és száraz helyen tárolandó, A nem felmelegített maradék 2 napig tartható el a hűtőben
Tulajdonságok: Gluténmentes, Hozzáadott cukortól mentes, Hozzáadott sótól mentes, Aromaanyag-mentes
Összetevők

65 % pasztinák[1], víz

  1. Demeter/biodinamikus gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 151 / 36 kj / kcal
zsír 0,3 g
  ebből telített zsírsavak 0 g
szénhidrát 6,4 g
  ebből cukor 3,2 g
fehérje 0,8 g
só 0,03 g
Fontos információk a kása felhasználásáról
Elkészítési- és tárolási útmutató
Jogi információk
Felelős élelmiszeripari vállalat: Holle baby food AG, Berner Weg 23, 79539, Lörrach, Németország, www.holle.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Holle Paszternákpüré

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder