Venchi Karácsonyfa praliné válogatás, 167 g
Praliné kreációk a karácsonyi szezonra
5.078 Ft 12.790 Ft -60%
(30.407 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Szép bádogdoboz
- Finom krémtöltelékek
- Ideális ajándékozáshoz
Leírás
Ajándékozzon lágy praliné-élményt szeretteinek – a Venchi ezen szép kreációjával mindig jó döntést hoz. A karácsonyfa formájú bádogdoboz ellenállhatatlan, a legfinomabb krémtöltelékes csokoládé pralinékat tartalmazza.
| Cikkszám: | AV-631490 |
|---|---|
| Tartalom: | 167 g |
| EAN: | 8002996366438 |
| Gyártói szám: | 631490 |
| Márkák: | Venchi |
| Nyomokban tartalmazhat: | H - diófélék |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2537 / 606 kj / kcal |
| zsír | 43,8 g |
| ebből telített zsírsavak | 20,1 g |
| szénhidrát | 41,6 g |
| ebből cukor | 37,4 g |
| fehérje | 8,5 g |
| só | 0,16 g |
Összetevők
cukor, kakaómassza, kakaóvaj, mandula paszta, Piemont mogyoró paszta, teljes tej por, növényi olajok, növényi zsírok, napraforgóolaj, kakaóvaj, olívaolaj, tejsavó por, emulgeálószer, szójalecitin, vízmentes tejzsír, vanília aroma
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Venchi S.p.A., Via Venchi, 1, 12040, Castelletto Stura (CN), Olaszország, de.venchi.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Venchi Karácsonyfa praliné válogatás
Népszerű kategóriák:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék