STAUD‘S Málna kompót, 310 g
Gyümölcsös csemege
3.460 Ft
(21.625 Ft / kg töltőtömeg, 27% áfával
Fajta:
Tulajdonságok és előnyök
- Csodálatosan málnás
- Cukorral ízesítve
- Palacsintához és egyebekhez
Leírás
A Staud's Málna kompót csodálatosan málnás ízű. Egy valódi élvezet, amely tökéletesen passzol palacsintához és még sok máshoz.
Összetevők
málna, ivóvíz, cukor
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 385 / 92 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 19 g |
| ebből cukor | 19 g |
| fehérje | 0,8 g |
| só | 0 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Ausztria, www.stauds.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: STAUD‘S Málna kompót
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék