Rummo Le Classiche – Penne Rigate N°66, 500 g
Sokoldalú választás kedvenc szószokhoz!
1.330 Ft
(2.660 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Barázdált szerkezet a szósz maximális tapadásáért
- Ideális salátákhoz és krémes szószokhoz
- 11 perc után tökéletes al dente állag
Leírás
A Rummo Penne Rigate tésztával a tésztafélék abszolút klasszikusát viheti otthonába! Ezek a legfinomabb durumbúzadarából készült barázdált tészták tökéletes kísérői kulináris kísérleteinek, mivel a krémes sajtszószokat éppolyan jól felveszik, mint az aromás paradicsomalapú szószokat vagy a tonhalas változatokat.
Jellegzetes barázdáltságuknak és érdes felületüknek köszönhetően a szósz pontosan ott tapad meg, ahol a legnagyobb ízélményt ígéri. Akár friss tésztasalátát tervez a következő partira, akár egy gyors vacsorát készít – 11 perc főzési idő után a bevált Lenta Lavorazione módszernek köszönhetően egyedülállóan harapható állagú tésztát élvezhet!
| Cikkszám: | AV-445900 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 8008343200660 |
| Gyártói szám: | 445900 |
| Márkák: | Rummo |
| Eredet: | Olaszország |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó |
| Tulajdonságok: | Géntechnológia-mentes |
Összetevők
100 % durum búzaliszt
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1491 / 356 kj / kcal |
| zsír | 1,6 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 69,5 g |
| ebből cukor | 3,1 g |
| fehérje | 14,5 g |
| só | 0,01 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Rummo Le Classiche – Penne Rigate N°66
Magazinunkból:
Újdonságok:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.400 termék