Robin Hot Chili olaj - Fokhagyma és bazsalikom, 100 ml
A fokhagyma és a bazsalikom árnyalatainak találkozása a chili csípősségével
2.140 Ft
(21.400 Ft / l, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Kellemes csípősség
- Összetéveszthetetlen íz
- Vegán és 100%-ban természetes
Leírás
Chili, fokhagyma és bazsalikom keveredik ebben a hidegen sajtolt extra szűz olívaolajban. Különösen az olasz és a mediterrán konyha profitál ebből. A finom chili levelek kellemes csípősséget kölcsönöznek az olívaolajnak, amely tökéletesen harmonizál a másik két összetevővel.
Tápérték
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 3768 / 900 kj / kcal |
| zsír | 91 g |
| ebből telített zsírsavak | 15 g |
| szénhidrát | 0 g |
| ebből cukor | 0 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 0 g |
Összetevők
extra szűz olívaolaj, chili pehely[1], chili por, fokhagyma, bazsalikom
- szárított
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Vina Jarkovič d.o.o., Brod v Podbočju 15a, 8312, Podbočje Slovenia, Szlovénia, robin-hot.com |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Robin Hot Chili olaj - Fokhagyma és bazsalikom
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék