OATLY Bio Barista zabital, 6 x 1 l
Bio zabital kifinomult kávéhoz
5.637 Ft 8.550 Ft -34%
(940 Ft / l, Az árak az ÁFÁT tartalmazzák
Tulajdonságok és előnyök
- Ideális sötét pörkölésű kávékhoz
- Kevés összetevő, tiszta íz
- Tiszta krémesség
Leírás
Ha értékeli a bio minőséget, és mégsem szeretne lemondani a krémes kávé élvezetéről, az OATLY Barista Organic pont Önnek való. Ez nem egy klasszikus barista kiadás, hanem egy kiváló minőségű bio zabital, amely különösen jól harmonizál a sötét pörkölésű kávékkal. Tökéletes mindenkinek, aki szereti a kávét és bio alapanyagokat szeretne használni.
Miért van szüksége erre a zabitalra:
Minősítetten bio és vegán
Mindössze néhány gondosan kiválasztott összetevővel hozza ki a legjobbat a kávéból - tej és szója nélkül.
Könnyű, természetes íz
A bio repceolajnak, a zabalapnak és egy kis tengeri sónak köszönhetően finom, kiegyensúlyozott ízt kap - ideális az otthoni Latte Art kísérletekhez.
Forró italokhoz és főzéshez
Akár kávéhoz, teához vagy sütéshez: A Barista Organic mindenhol remekül mutat - állati eredetű adalékanyagok nélkül.
Összetevők
Tápérték
Bio Barista zabital
| Tápérték | / 100 ml |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 247 / 59 kj / kcal |
| zsír | 3,2 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 6,3 g |
| ebből cukor | 2,2 g |
| ballasztanyag | 0,7 g |
| fehérje | 1 g |
| só | 0,1 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: OATLY Bio Barista zabital
1 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Népszerű kategóriák:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék