Merak Ajvar mild, 680 g
Krémes zöldségpaszta
2.180 Ft
(3.206 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Piros paprika és padlizsán
- Ideális húsokhoz
- Nagyon aromás
Leírás
Az Ajvar egy különböző zöldségfajtákból készült krémes paszta, melyben egyértelműen a pirospaprika játsza a főszerepet. A Merak a paprikát padlizsánnal, olajjal, sóval és cukorral együtt dolgozza fel, ezáltal egy lágy, azonban nagyon aromás fűszerpasztát készítve.
Az Ajvar mild különösen ideális grillezett és sült húsok szószaként. Használhatja levesek, gulyások és egytálételek finomításához, vagy fogyaszthatja nyerskoszthoz mártogatósként és kenyérre kenve.
Összetevők
85 % paprika, 8 % padlizsán, 4 % napraforgóolaj, 1,5 % tengeri só, 1,5 % cukor
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 402 / 96 kj / kcal |
| zsír | 4,4 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,5 g |
| szénhidrát | 10,4 g |
| ebből cukor | 1,9 g |
| fehérje | 3,1 g |
| só | 1,5 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Mama's Food GmbH, LIndengasse 56/18-19, 1070, Wien, Ausztria, contact@mamasfood.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
1 Vásárlói vélemény magyar nyelven: Merak Ajvar mild
3 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 3 | (60%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 1 | (20%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 1 | (20%) |
5 értékelés
1 vásárlói vélemény magyar nyelven
3 vásárlói vélemény más nyelven
-
Ez az értékelés hasznos volt az Ön számára? (3) (0)
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.200 termék
5 csillaggal5értékelt.
Merak ajvar mild
Kellemes ízű és nem püré állagú, finom termék.