MAMA's Green ajvar Mild, 550 g
Kiváló zöldpaprikából
3.570 Ft
(6.491 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Enyhén csípős
- Mesterséges adalékanyagok nélkül
- Vegán és gluténmentes
Leírás
A paprikából készült sós fűszerpaszta tökéletes szendvicskrémnek, vagy mártogatósnak grillezett ételekhez. A Délkelet-Európából származó specialitás manapság nagy népszerűségnek örvend. Ez a zöldpaprikából készült változat csípős paprika hozzáadásával tüzes-csípős jeggyel bolondítja meg ételeit.
A Mama's Food Ajvar hagyományos recept alapján, kizárólag kiváló, 100%-ban természetes összetevőkből készült, ezáltal egy egyedi, testes és hamisítatlan ízű specialitás jött létre. Mint anya főztje!
Mesterséges tartósítószer, színezék és egyéb adalékanyag nélkül
Összetevők
zöldpaprika (sült), padlizsán (sült), napraforgóolaj, tengeri só
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 582,64 / 139,16 kj / kcal |
| zsír | 11,94 g |
| ebből telített zsírsavak | 2,85 g |
| szénhidrát | 2,17 g |
| ebből cukor | 2,72 g |
| fehérje | 4,14 g |
| só | 0,84 g |
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Mama's Food GmbH, LIndengasse 56/18-19, 1070, Wien, Ausztria, contact@mamasfood.at |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: MAMA's Green ajvar Mild
4 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 6 | (75%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 2 | (25%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
8 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 4 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.250 termék