La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo, 500 g
Csúcstermék és négyzet alakú design
2.580 Ft
(5.160 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Szabálytalan textúra
- Bronzformán préselt
- Al dente
Kapcsolódó termékek
Leírás
A Spaghetti Quadrati al Bronzo egy igazi sikertemék, amely jellegzetes, négyzet alakú formájával és húsos állagával nyűgöz le. A szabálytalan textúra és a meleg szín a szakácsok, köztük az igényes ínyencek kedvencévé teszi. A magas minőségnek köszönhetően mindig al dente marad, és első osztályú ízélményt nyújt.
| Cikkszám: | EDH-1006357 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 08004690101513 |
| Gyártói szám: | 1006357 |
| Márkák: | La Molisana |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - glutén |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1470 / 351 kj / kcal |
| zsír | 1 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 70 g |
| ebből cukor | 4 g |
| ballasztanyag | 3 g |
| fehérje | 14 g |
| só | 0,02 g |
Összetevők
durum búzadara, víz
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék