La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo - Teljes kiőrlésű, 500 g
Teljes kiőrlésű és négyzet alakú design
1.290 Ft
(2.580 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Négyzet alakú profil
- Teljes kiőrlésű
- Al dente
Kapcsolódó termékek
Leírás
A Spaghetti Quadrati al Bronzo teljes kiőrlésű változata jellegzetes négyzet alakú profiljával és különösen masszív struktúrájával nyűgöz le. A durva textúra gondoskodik a bármilyen szósszal való ideális kapcsolódásról, miközben a sötét színárnyalat vizuálisan is kiemeli. A magas feldolgozási minőségnek köszönhetően a tészta az ínyencek számára mindig al dente állagú marad, és igazi ízélményt nyújt.
| Cikkszám: | EDH-1006360 |
|---|---|
| Tartalom: | 500 g |
| EAN: | 08004690611517 |
| Gyártói szám: | 1006360 |
| Márkák: | La Molisana |
| Nyomokban tartalmazhat: | A - glutén |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1478 / 353 kj / kcal |
| zsír | 2 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 65 g |
| ebből cukor | 3,3 g |
| ballasztanyag | 8 g |
| fehérje | 15 g |
| só | 0,08 g |
Összetevők
teljes kiőrlésű durumbúzadara, víz
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: La Molisana Spaghetti Quadrati al Bronzo - Teljes kiőrlésű
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék