Kinder Húsvéti Maxi Mix, Béka (157 g)
Ideális kicsiknek és nagyoknak
1.878 Ft 3.760 Ft -50%
(11.962 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- Csokoládé keverék
- 5 fajtával
Leírás
Lepje meg szeretteit a Kinder gyönyörűen csomagolt Maxi Mix segítségével. A praktikus keverékben mindenki talál valamit:
- 1x Kinder Country
- 1x Kinder Meglepetés
- 1x Kinder Bueno
- 1x Kinder Szelet
- 1x Mini Kinder Csokoládé
| Cikkszám: | TG-3406329_Frosch |
|---|---|
| Tartalom: | 157 g |
| Gyártói szám: | 3406329_Frosch |
| Márkák: | Kinder |
| Eredet: | Olaszország |
| Nyomokban tartalmazhat: | E - földimogyoró, G - tej, H - diófélék |
| Tárolási útmutató: | Hűvös, száraz és fénytől védett helyen tárolandó |
Összetevők
Kinder Country
33,5 % tejcsokoládé (cukor, kakaóvaj, teljes tej por, kakaómassza, szójalecitin[1], vanília), cukor, 17,5 % sovány tej por, pálmaolaj, 7,5 % puffasztott gabona (árpa, rizs, búza, tönköly, hajdina), tiszta vajzsír, szójalecitin[1], vanília
- emulgeálószer
Összes tejkomponens a termékben 30,5%. Nyomokban egyéb dióféléket és tejkomponenseket tartalmazhat.
Kinder meglepetés
47 % tejcsokoládé (cukor, teljes tej por, kakaóvaj, kakaómassza, szójalecitin[1], vanília), 17 % sovány tej por, cukor, pálma[2], shea[2], tiszta vajzsír, szójalecitin[1], vanília
- emulgeálószer
- növényi zsírok
Összes tejkomponens a termékben: 32%. A termék teljes kakaótartalma: 15%.
Kinder Bueno
31,5 % tejcsokoládé (cukor, kakaóvaj, kakaómassza, sovány tej por, tiszta vajzsír, szójalecitin[1], vanília), cukor, pálmaolaj, búzaliszt, 10,8 % mogyoró, 8,5 % sovány tej por, 5,5 % teljes tej por, 1,5 % félkeserű csokoládé (cukor, kakaómassza, kakaóvaj, szójalecitin[1], vanília), alacsony zsírtartalmú kakaó, szójalecitin[1], nátrium-hidrogén-karbonát[2], ammónium-hidrogén-karbonát (E 503ii), só, vanília
- emulgeálószer
- térfogatnövelő szer
Összes tejkomponens a termékben 19,5%.
Kinder szelet
40 % tejcsokoládé (cukor, teljes tej por, kakaóvaj, kakaómassza, szójalecitin[1], vanília), cukor, 18 % sovány tej por, pálmaolaj, tiszta vajzsír, szójalecitin[1], vanília
- emulgeálószer
Összes tejkomponens a termékben 33%. A termék teljes kakaótartalma 13%.
Kinder csokoládé
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 2349 / 561 kj / kcal |
| zsír | 37,3 g |
| ebből telített zsírsavak | 22,6 g |
| szénhidrát | 52,3 g |
| ebből cukor | 53,3 g |
| fehérje | 8,7 g |
| só | 0,27 g |
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Kinder Húsvéti Maxi Mix
1 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 0 | (0%) |
| 3 csillag | | 0 | (0%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
1 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Népszerű kategóriák:
Piccantino felfedezése:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.450 termék