Holle Natúr alma, 125 g

A gyümölcsösen enyhe klasszikus

450 Ft

(3.600 Ft / kg, 27% áfával - Szállítási díjak )

Tartalom: 125 g

raktáron

Kiszállítás október 02., péntek-ig, amennyiben szerda 23:59-ig rendel.

Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
Szállítás és kézbesítés - További információk

Tulajdonságok és előnyök

  • 5 hónapos kortól
  • Vegán receptúra
  • Hozzáadott cukor nélkül

Gyakran együtt vásárolt a Holle Bio Bébiétel - Alma és Szilva, 190 g termékkel

Holle Natúr alma, 125 g 450 Ft (3.600 Ft / kg)
Holle Bio Bébiétel - Alma és Szilva, 190 g 560 Ft (2.947 Ft / kg)
Teljes összeg: 1.010 Ft
Leírás

A legfinomabb almapüré révén ez a bébiétel az őszinte, friss gyümölcsös ízt közvetlenül a kanálba varázsolja. Enyhe, természetes édessége és különösen finom állaga ideális választássá teszi a gyümölccsel ismerkedő babák számára. Fogyasztható önmagában, gyümölcsös desszertként, kisebb étkezések között, vagy tápanyagokban gazdag délutáni kása ízletes feltétjeként, így a babák felesleges adalékanyagok nélkül élvezhetik a természet tiszta ízét.

Cikkszám: XDK-HOL-2956211
Tartalom: 125 g
EAN: 7640104956211
Márkák: Holle
Ajánlott életkor: 5 hónapos kortól
Minőségi pecsét: EU Bio-címke
Táplálkozás típusa: Vegán, Vegetáriánus, Gluténmentes
Tárolási útmutató: Felbontás után hűtve tárolja, és néhány napon belül használja fel, Hűvös és száraz helyen tárolandó
Tulajdonságok: Gluténmentes, Hozzáadott cukortól mentes, Aromaanyag-mentes
Összetevők

100 % alma[1]

  1. Demeter/biodinamikus gazdálkodásból
Tápérték
Tápérték / 100 g
energia tartalom / energia 209 / 50 kj / kcal
zsír 0,2 g
  ebből telített zsírsavak 0 g
szénhidrát 11 g
  ebből cukor 10,3 g
fehérje 0,3 g
só 0,03 g
Fontos információk a kása felhasználásáról
Fogyasztási- és tárolási útmutató
Jogi információk
Felelős élelmiszeripari vállalat: Holle baby food AG, Berner Weg 23, 79539, Lörrach, Németország, www.holle.de

Hasonló termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vásárlói vélemények

Vásárlói vélemény magyar nyelven: Holle Natúr alma

Kapcsolódó termékek

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder