Holle Bio Fruit Mix, fagyasztva szárított bio gyümölcskeverék, 13 g
Természetes íz
910 Ft
(70.000 Ft / kg, 27% áfával
Tulajdonságok és előnyök
- 3 éves kortól
- Napérlelte gyümölcsök
- Hozzáadott cukor nélkül
Leírás
Képzelje el, hogy bármikor fogyaszthatja a napon érlelt gyümölcsök teljes, természetes ízét - és mindezt egy finom ropogós falattal! A Holle Bio Fruit Mix pontosan ezt teszi lehetővé! Fagyasztva szárított gyümölcsöket tartalmaz, és finom, vegán bio snack a 3 éves kor feletti gyermekek számára!
A kíméletes fagyasztva szárítás biztosítja, hogy az eper, az alma és a málna tápanyagai és intenzív íze optimálisan megmaradjon. És ami a legjobb benne? A Holle nem ad hozzá cukrot vagy mesterséges adalékanyagokat - egyszerűen tiszta és természetes. Így Ön és gyermeke tudatosan nassolhat!
| Cikkszám: | XDK-HOL-181604 |
|---|---|
| Tartalom: | 13 g |
| EAN: | 7640230493192 |
| Gyártói szám: | 181604 |
| Márkák: | Holle |
| Ajánlott életkor: | 3 éves kortól |
| Minőségi pecsét: | Bio címke, EU- / Nem-EU Bio jelzés |
| Táplálkozás típusa: | Vegán |
| Tárolási útmutató: | Hűvös és száraz helyen tárolandó, Használat után zárja vissza a csomagolást |
| Általános információk: | Hozzáadott cukor nélkül - természetből származó cukrot tartalmaz |
| Tulajdonságok: | Hozzáadott cukortól mentes |
Összetevők
Tápérték
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 1294 / 309 kj / kcal |
| zsír | 2,1 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,3 g |
| szénhidrát | 59 g |
| ebből cukor | 54 g |
| ballasztanyag | 17 g |
| fehérje | 5,7 g |
| só | 0,2 g |
Fontos megjegyzés a baba- és gyermeksnackek használatához
Jogi információk
| Felelős élelmiszeripari vállalat: | Holle baby food AG, Berner Weg 23, 79539, Lörrach, Németország, www.holle.de |
|---|
Kapcsolódó termékek
Hasonló termékek
Vásárlói vélemények
Vásárlói vélemény magyar nyelven: Holle Bio Fruit Mix, fagyasztva szárított bio gyümölcskeverék
1 vásárlói vélemény más nyelven
| 5 csillag | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 csillag | | 1 | (50%) |
| 3 csillag | | 1 | (50%) |
| 2 csillag | | 0 | (0%) |
| 1 csillag | | 0 | (0%) |
2 értékelés
Még nincs vásárlói vélemény magyar nyelven, de van 1 vásárlói vélemény más nyelven.
- Még nincs vélemény.
Magazinunkból:
-
Magyarország: Ingyenes standard kiszállítás 24.000 Ft-tól
-
Ingyenes
visszaküldés -
24 órás kiszállítás
Több, mint 11.150 termék